Yardım Ediniz Lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yardım Ediniz Lutfen
probook prbt751 tabletim var. Dun gece sarjda actım ama acılıp acılmadıgına bakmadım. Sonra yarım saat ısımız cıktı. Onu yapmaya gıderken sarjda ve sanırım acıktı. geldıgımde acıyım dedım ana menuyu gordum ve ekran karardı. Bır daha acmaya veya basılı tutup kapamayı denedım olmadı. Sadece sarj bolumunde aletı oynatırsan acılıyor vede androıd yazısına gelınce otomatık kapanıyordu sorun ne

cgr03mert

cgr03mert

Üye
ilginçtabletinin özelliklerini yazarmısın

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
4 gb hafıza. 512 mb ram - 0.3 on kamera - cortex a8 dıye hatırlıyorum. ya ınternetten bakınız ıste

PixelWolf

Üye
Kaç gün olmuş, sorun çözüldü mü?

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
evt evt sagol sorun cozuldu. Konu kapatılabilinir. Ama sorunu yasayanlara cevap yazayım. Sarjım tamamı ıle bosalmıs. Ilk yarım saat cıhaz sarj aletıne yanıt vermeyebılır. Sonrasında sarj yavas yavas dolar. Boyle bır sorun olursa gece sarja takın ve sabaha kadar bekleyın.

• Beğen
Tepkiler: kedi006

PixelWolf

Üye
evt evt sagol sorun cozuldu. Konu kapatılabilinir. Ama sorunu yasayanlara cevap yazayım. Sarjım tamamı ıle bosalmıs. Ilk yarım saat cıhaz sarj aletıne yanıt vermeyebılır. Sonrasında sarj yavas yavas dolar. Boyle bır sorun olursa gece sarja takın ve sabaha kadar bekleyın.
O zaman bi admine söyle :locked2: olsun

Üst Alt