Oyun S4 Için Modern Combat 4

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
S4 Için Modern Combat 4
arkadaşlar mordern combat 4 ü bi türlü yükleyemedim :( aslında hiç bi oyunu sd dosyasıyla yüklemiyorum. Apk dosyası olsa otomatik kendi çekebilecek bir çözüm varmı bu oyunu çok istiyorum ama bi türlü yükleyemedim. Bi arkadaş sadece apk paylaşmış ondada internet sorunlu diyor çekmiyor.

.caner.

.caner.

Üye
Crackli apk ların kendisi sd dosyalarını cekemez. İlk önce hafıza kartına kopyala oyunun sd dosyasını sonra KOPYALA de Android -> Obb ye gir yapistir de apk yı kur internet 1 kere açık olsun oyna sonra doya doya :D

• Beğen
Tepkiler: mustafaytug

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
Crackli apk ların kendisi sd dosyalarını cekemez. İlk önce hafıza kartına kopyala oyunun sd dosyasını sonra KOPYALA de Android -> Obb ye gir yapistir de apk yı kur internet 1 kere açık olsun oyna sonra doya doya :D
hafıza kartında obb yemi gameloft'amı atacam?

.caner.

.caner.

Üye
Obb

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Yapamaz isen resimli olarak atayim :oke:

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Elimde Mc4 ün Sd dosyası olmadığı için Dungeon Hunter 4 e gore anlatacağım mantık tamamen aynı. (Pc açmaya usendim :D)

Once Apk mızı yüklüyoruz:

Sonra Sd dosyasını kopyaliyoruz (dahili veya harici hafıza kartindan) :

Device storage

Android

Obb

Buraya yapistir

Sd islemleri bitti

Oyuna ilk girişte internet bağlantısı olsun !! (Wifi veya mobil veri)

The End.

• Beğen

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
kardeş çok sağolasın Allah razı olsun senden. Bi konu açarsan aslında süper olur bu anlatımla eski konuda resimler felanda gitmiş zaten çok sağol.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
kardeş çok sağolasın Allah razı olsun senden. Bi konu açarsan aslında süper olur bu anlatımla eski konuda resimler felanda gitmiş zaten çok sağol.
Rica ederim. 20 dakika uğraştım :ehe
Çalıştı mı bari?
Adminler izin verir mi ki acep ? Aynı konudan birtane daha vardı galiba.

• Beğen

mustafaytug

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. 20 dakika uğraştım :ehe
Çalıştı mı bari?
Adminler izin verir mi ki acep ? Aynı konudan birtane daha vardı galiba.
yaptım çok sağolasın cidden sanırım verirler çünkü eski konunun resimleri gitmiş.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Üst Alt