Gmd Almak Mantık Lımı ??

Sponsorlu Bağlantılar

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Gmd Almak Mantık Lımı ??
İyi gunler maxicep ailesi

Bir sure once 1300 tl butcem vardi ancak bilgisayar alacak olmam nedeniyle butcem 700 tk civari felan oldu gm discovery almak istiyorum ancak 16 gb modelini duydum sizce su siralar almak mantikli mi ??

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Peocawe

Peocawe

Üye
700liraya alabileceğin en iyi telefon discoverydir. Daha bu sabah 102mb lık bir güncelleme geldi. Ve telefonun şuan hiç bir yazılımsal sorunu kalmadı. Çıktığından beri 3. güncelleme. GM nin amiral gemisi olduğu için GM çok üstüne düşüyor cihazın. Daha güncellemer gelecektir emin olun.

• Beğen
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
peki 16 gb modeli icin neler soylersin ??

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
  • Beğen
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
aralarında 50 liralık bir fiyat farkı var. class 10 16gb lık sd kartta o fiyata yakın hemen hemen. direk 16gb alman daha mantıklı gibi şuan için.
bilgilendirmen için teşekkürlerpeki 4 gb modeli ilk partilerde sorunlu gelmisti 16 gb de oyle olmasin

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
16 gb olanı ''android'' kullanmak istiyorsan çok mantıklı bir seçim. zaten daha iyisi yok, samsung'Un çöp cihazları var.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Elbette mantikli bugün güncelleme de geldi zaten :)

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
ilk partilerde sorun oluyor genellikle 16 gb olanin ilk partilerinde sorun olurmu ??

PureFood

PureFood

Üye
bence artık kusursuz bir cihaz haline geldi.

0MG90

0MG90

Üye
Valla ben Desire C aldığıma pişman oldum bence GMD iyi cihaz al durumun varsa.

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
umarim 4 gb modelinde oldugu gibi 16 gb modelindede ilk uretimlerde sotun olmaz

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Al tabii hemşerim güzel telefon :)

serefemın

serefemın

Üye
arkadaşlar gmd almayı düşünüyorum ama kafama takılan Bişey var, bu telefonu aldıktan sonra servisinde herhangi bi sorun olur mu sıkıntı çıkarırlar mı

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Yazılım desteğidir, servis desteğidir iyice araştır derim zaten kullanıcılar seni daha iyi yönlendirir. Aynı fiyat aralığında Samsung Galaxy S3 Mini, Sony Xperia M hatta Sony Xperia L(paralel ithalat) gibi modellerini de inceleyebilirsin.

unal_34

Üye
Bugün 16 GB modelini aldım 699 TL 10 taksit bu paraya çok iyi telefon

• Beğen
serefemın

serefemın

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullan:) ben de almayı düşünüyorum yalın bi zamanda

Invoke

Invoke

Üye
Yazılım desteğidir, servis desteğidir iyice araştır derim zaten kullanıcılar seni daha iyi yönlendirir. Aynı fiyat aralığında Samsung Galaxy S3 Mini, Sony Xperia M hatta Sony Xperia L(paralel ithalat) gibi modellerini de inceleyebilirsin.

Yalnız şöyle bir fark var: "Yakın fiyattalar ama GMD, S3 Miniden Xperia Mden ve L'den daha iyi performans verir".

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Yalnız şöyle bir fark var: "Yakın fiyattalar ama GMD, S3 Miniden Xperia Mden ve L'den daha iyi performans verir".
Tabi ki orası öyle de markaya güveni yoksa ya da kalite olarak düşük gelirse gmd o modellere yönelsin diye yazdım ama gmd kullananlar memnun gibi görünüyor telefondan.

serefemın

serefemın

Üye
bugün baya bi inceleme yaptım ve gmd den vazgeçtim iyisi mi bekleyip para biriktirip galaksi s4 almak daha iyi gibi:)

Üst Alt