Öneri Yaza Bu Telefonlar Kaça Düşer?

Sponsorlu Bağlantılar

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
Yaza Bu Telefonlar Kaça Düşer?
Xperia ION. Şu anda Gold da 999 TL yani siz ona 1000 deyin :) .

Diğer elimde olan model ise Xperia L . Şu anda Teknosa'da 899 TL yani siz ona 900 Deyin.

Evet yaza kadar düşmesini bekliyorum bütçemden dolayı sizce bunlar kaç fiyatına iner?

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
yeni telefonlar cıkıyor. Ama burda asıl onemlı olan sony nın bombaları. Sony yenı bır bomba cıkarmadıkca dıger androıd veya ıos telefonlardan dolayı buyuk bır olay veya dusus bekleme....

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
700 olur gibi

avcitalip

avcitalip

Üye
neden sadece sony ? hem pahalılar hemde eski teknolojiler,Z1'de yavaş yavaş toparlanmaya başladılar ama tamamen yenilenemediler erkan halan daha TFT :(

• Beğen
Tepkiler: Dede

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
Benim istediğim sony lerin fiyatı uygun. Ayrıca samsung diyeceksen bir arkadaşım GSIII ünü yere düşürdü, koku geldi cihazdan ve haber yok :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Bence Xperia V e bak mükemmel telefon. hem suya ve toza dayanıklı fiyatıda uygun olmalıdır :)
Yani Xperia SP nin küçük kardeşi :)
Bu telefon Türkiyede varmı?

PYTHONs

Üye
    Konu Sahibi
Xperia V Türkiye de yok kardeş :)

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Penci Hoca Z serisinde vede S4 active dede olan bir ozellık su gecırmeme. Ayrıca Iphone vs su gecırmeme ozellıgı olmayan ama yenı telefonlarda ozel kapaklarla bu saglanabılıyor. Sonra gelelım Avcı Talip in sorusuna: ben tek sony demedım. Tamam nexus 5 vs. Cıkıncada bellı bır dusus yasar ama soyle dusun sony nın yenı bır telefon cıkarması fıyatlarla bıraz oynayıp bunlarda elde kalmasın buda S4 Iphone 5s Nexus 5 le yarıssın gıbı olur. Yani lıder telefon yarısır. Onlarda kalmasın gıbı bır dusunce ıle yaparlar. Ama daha yaza kadar ohhhooooo Samsung S5 ın Mart 2014 te tanıtılması beklenıyor. Sanırım Iphone 6 yılın sonunda dusunuluyor gıbı duydum ama bence mayıs 2014 cıvarı pıyasaya surerler. Genelde mayısda sunarlardı ama son aralar pek uymuyorlar. Nexus 5 zaten geldı sayılır.

Üst Alt