620 Ses Açma Tuşu

Sponsorlu Bağlantılar

csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
620 Ses Açma Tuşu
620de ses açma tuşum bozuldu kapağı çıkardığım zaman tırnağımla zorlayarak açabiliyorum sesi fakat kapak varken basılmıyor ne yapmamı oneririsiniz servise versem ekstra ücret talep ederler mi ya da direk Bi telefoncuda yaptırayım mı

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Tabiki servise ver. Çok uçuk fiyat çıkarmazlarsa yaptırırsın.

ElectroTR

ElectroTR

Üye
benim L620 de de aynı problem çıktı. Ses açma tuşu bozuldu kapağı açıp tırnakla kullanıyodum. Servise verdim ücret vermeden tamir ettiler bu arada bana sormadan amber güncellemesini de yapmışlar :D. Çekinmeden Nokia Care servis noktasına verebilirsin sadece 1 hafta telefonundan uzak kalacaksın o kadar :D

Demekki lumia 620 lerde kronik bir sorun bu.

Bu arada ücret talep ederlerse benim servis fişinin fotokopisini yollayayım örnek temsil eder belki.

csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım güncelleme yapmazlar söylersem herhalde?

csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
Oooo 1 hafta çok yaa:(

ElectroTR

ElectroTR

Üye
o zaman bozuk tuşla kullanmaya devam :D. Servise vermeden sağlam bir yedek al bazen dinlemeyebiliyorlar seni.

csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
benim L620 de de aynı problem çıktı. Ses açma tuşu bozuldu kapağı açıp tırnakla kullanıyodum. Servise verdim ücret vermeden tamir ettiler bu arada bana sormadan amber güncellemesini de yapmışlar :D. Çekinmeden Nokia Care servis noktasına verebilirsin sadece 1 hafta telefonundan uzak kalacaksın o kadar :D

Demekki lumia 620 lerde kronik bir sorun bu.

Bu arada ücret talep ederlerse benim servis fişinin fotokopisini yollayayım örnek temsil eder belki.

sagol ücret talep ederlerse ulaşırım sana :D

csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
o zaman bozuk tuşla kullanmaya devam :D. Servise vermeden sağlam bir yedek al bazen dinlemeyebiliyorlar seni.

valla öyle yaparım gdr3 nsu ya düşünce veririm servise uğraştırmasınlar beni :D

serecans

serecans

Üye
aynı problem bendede mevcut açma tuşunun orayı sıktığım da çalışıyor

serecans

serecans

Üye
benim sonum da seninki gibi olacak desene gene azıcık çalışıyor

csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
Tuş kilidi tuşu da aynı oldu zor basiyo sonum hayır olsun

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
620de ses açma tuşum bozuldu kapağı çıkardığım zaman tırnağımla zorlayarak açabiliyorum sesi fakat kapak varken basılmıyor ne yapmamı oneririsiniz servise versem ekstra ücret talep ederler mi ya da direk Bi telefoncuda yaptırayım mı
Garanti kapsamında yapılmayacağına emin olabilirsiniz. Benim konum vardı. Teleservice hakkında bilgi,diye. O konuya göre. ücreti. 57 Tl dir. Kesinlikle garantiye gönder ama telefonu takip et. Servise girdiği zaman müşteri hizmetlerini arayıp imei ile cihazını sorgula. Ücreti ve banka hesap noyu bildirir. Eğe İstanbul da isen Maltepe köprüsünden Maltepe merkeze yürü (300 - 500 Mt) sonra solda ana cadde üzerinde göreceksiniz. Birde telefonu kendiniz kargoya verin ( Faturasını ekleyin) öbür türlü bayii aracılığıyla bekle babam bekle moduna geçersiniz

Üst Alt