Tavsiye Lumia 620 Almayı Düşünenlere Tavsiye!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 Almayı Düşünenlere Tavsiye!
Arkadaşlar babamda l620 var.Telefona oyun,uygulama falan yüklemez sadece okey oyunu var bir de temple run var.Telefon'un ses kısma tuşu bozuldu basmamaya başladı servise gitti.Gitmeden öncede ve hala devam eden bir takılma sorunu var.Telefon bir donuyor 5-6 saniye kendine gelmiyor kalıyor öyle.Lumialar donmaz diye bilirdik yani ramı az yer falan ama babam sonuçta hiç oyunla işi yoktur bu telefona virüs nasıl girecek?Telefon sorunlu bence alacaksanız l620 almayın.Belki babamın şansınadır.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
tabiki babanın şanssızlığıdır. sizden başka bu sorunla karşılaşan yok. servis halleder büyük ihtimal. zaten yazılımsal bir şey dir. onlarda flash atacaklardır.

skynet

Üye
Bende 620 kullanıyorum ama o dediğin takılma donma olayı hiç başıma gelmedi :) Telefona flaş at belki düzelir :hmmm

PureFood

PureFood

Üye
genellemeyle iş yapmayalım. 520 bile yağ gibi akıyor benim 920den farkı yok, forumda yığınla 620 kullanan var senden duydum ilk defa.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bir şey diyeceğim bence telefonda oyun ya da telefonu zorlayacak şeyler yok diye kasıyordur. benim lumia 920 mi ben önceden full güç tasarrufunda, wifi bluetooth konum heeerşeyi kapatıyordum ama telefon menüde kasıyor ve bataryası bir gün bile gitmiyordu. şimdi konum full açık ve tasarrufsuz modda ve ara sıra modern combat 4 gibi oyunları oynuyorum telefon tam performansta yani hiç kasmıyor ve bataryası 2 gün rahat gidiyor. bence işlemcileri kullanmadığından paslanmıştır :D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
bir şey diyeceğim bence telefonda oyun ya da telefonu zorlayacak şeyler yok diye kasıyordur. benim lumia 920 mi ben önceden fu ll güç tasarrufunda, wifi bluetooth konum heeerşeyi kapatıyordum ama telefon menüde kasıyor ve bataryası bir gün bile gitmiyordu. şimdi konum fu ll açık ve tasarrufsuz modda ve ara sıra modern combat 4 gibi oyunları oynuyorum telefon tam performansta yani hiç kasmıyor ve bataryası 2 gün rahat gidiyor. bence işlemcileri kullanmadığından paslanmıştır :D
Valla bilmiyorum bende telefon donup kalıyor.Daha önce wp kullanmadım.Ve babam bana vermez telefonunu.İstesemde atamam zaten.Gider servise verir.Genelleme yapmayayım diyorum ama neden donabilir bu telefon?Uygulama yok bir şey yok.Telefonu zorlayacak bir şey yok telefonda okey oynuyor sadece.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Valla bilmiyorum bende telefon donup kalıyor.Daha önce wp kullanmadım.Ve babam bana vermez telefonunu.İstesemde atamam zaten.Gider servise verir.Genelleme yapmayayım diyorum ama neden donabilir bu telefon?Uygulama yok bir şey yok.Telefonu zorlayacak bir şey yok telefonda okey oynuyor sadece.
işte bende telefonu zorla diyorum alışsın cidden :D

Sarangni

Sarangni

Üye
Elektronik biraz da şans işi. Buradan yola çıkarak bütün WP 620 kötü diyemeyiz.

Son düzenleme:
Rainesto

Rainesto

Üye
Bendede lumia 620 var fakat hiç donma yaşamadım daha

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Genelleme yapmayayım diyorum ama neden donabilir bu telefon?Uygulama yok bir şey yok.Telefonu zorlayacak bir şey yok telefonda okey oynuyor sadece.

Genelleme yapmayayım demişsiniz ama yapmışsınız bile. Forumda yüzlerce Wp8 kullanıcısı var ve neredeyse hiç kimsenin başına gelmemiş bir sorunla genelleme yaparak "tavsiye" vereyim derken "yanıltıcı yönlendirme" yapıyorsunuz.

:locked:

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt