Telefon Tavsiyesi Son Kez Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Son Kez Telefon Tavsiyesi
arkadaşlar belki sıkılıdınız artık ama 2 telefon arasında kaldım galaxy s4 ile lg g2 nin normal olarak herkes g2 diyecek ama g2 ninde eksik yanları var galaxy s4 daha hoşuma gidiyor ama donanımı düşük kalıyor lg g2 ninde hafıza kartı girişi ve batarya değiştirilmiyor birde telefona destek verileceği kesin değil ama samsungda sıkıntı yok sizce hangisini almalıyım ?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Galaxy S4'e destek verileceği kesin mi ? Her türlü LG G2 !

BelaMonte

BelaMonte

Üye
kullanmadığım halde kesinlikle g2 derim :) lumia 920 minde bataryası çıkmıyor ve hiç bir sorun yaşatmadı.

Berk E.

Üye
Bende Note 2 var sadece hat çıkarmak için bataryayı çıkarmıştım bi kere o kadar batarya çıkmamasını bu kadar takmayın bence

forever_

forever_

Üye
bence de g2

KayraBey

KayraBey

Üye
Samsung güncelleme konusun da iyi değil ki. Abartmayın bence.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Pikkaccu
KayraBey

KayraBey

Üye
Yazmayı unuttum. Sen telefon falan alamazsın. Yarın gelir s3 mini yada gmd aldım dersin :D

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111 ve GDDR5
LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 diyorsunuz pisman olmam yani ?
Yazmayı unuttum. Sen telefon falan alamazsın. Yarın gelir s3 mini yada gmd aldım dersin :D
Tamam o gun bi gelsinde ondan sonra bakicaz :)

enesrsln

enesrsln

Üye
Kesinlikle olmazsın.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Pişman olmazsın ve en az 2 yıl işini görür :)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Sorumu bu G2 tabiki 32gb al bak keyfine

achambo

achambo

Üye
g2 al destek verirler s4 kadar bence

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeslerim kararimi verdim eyvallah yorum yaptiginiz icin

Buğra

Buğra

Admin
Lg g2 tabikide

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
hocam ben s4 un tasarımını sevıyorum ıkısıde cok hos cıhazlar ama ben s4 dıyorum daha cok begenıyorum sımdı kımse ckıp dmesın samsung hep aynı tasarım sen lumıa larda xperıa lar da optımus lar da g2 sadece eskılere gore farklı ya da ıphone larda farklılık gordun mu?s4 bence sonucta 1500 kusur para vercen hala kasacaksa 1110 alırm daha ıyı

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
hocam ben s4 un tasarımını sevıyorum ıkısıde cok hos cıhazlar ama ben s4 dıyorum daha cok begenıyorum sımdı kımse ckıp dmesın samsung hep aynı tasarım sen lumıa larda xperıa lar da optımus lar da g2 sadece eskılere gore farklı ya da ıphone larda farklılık gordun mu?s4 bence sonucta 1500 kusur para vercen hala kasacaksa 1110 alırm daha ıyı
G2'nin kastığını kim söyledi kardeş ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt