Ios 7.0.2 Den Ios 6.1.3 E Dönme .

Sponsorlu Bağlantılar

can28282828

Üye
    Konu Sahibi
Ios 7.0.2 Den Ios 6.1.3 E Dönme .
Arkdaşlar ios 7 di yükledim kişisey olarak hiç beyenmedim eski i0s 6 ya alıştığımdandır belki geri dönmek istiyorum ancak imzalar kapalı iphone 4s 6.1.3 ipsw dosyasını indirdim itunnes den atmaya çalıştım yine hata veriyo yutmuyo itunnes başka bi yol varmıdır geri dönüş için ?

kosigin

kosigin

Üye
Bende ayni durumdayim shsh kaydim bile var ama bi turlu donmeyi basaramadim itunes hata veriyo kod 11

can28282828

Üye
    Konu Sahibi
Bende ayni durumdayim shsh kaydim bile var ama bi turlu donmeyi basaramadim itunes hata veriyo kod 11
shsh kaydını almadım ben malesef o yüzden dönüş yok gibi belki ios imzaları tekrar açarsa öyle bi ihtimalde yok gibi

kosigin

kosigin

Üye
Shsh kaydim var ama bende donemiyorum shsh ile donersin dediler ios7 yaptik pisman olduk

ismailkaya.

Üye
Jb. Yaparak donebilirmiyiz ?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkdaşlar ios 7 di yükledim kişisey olarak hiç beyenmedim eski i0s 6 ya alıştığımdandır belki geri dönmek istiyorum ancak imzalar kapalı iphone 4s 6.1.3 ipsw dosyasını indirdim itunnes den atmaya çalıştım yine hata veriyo yutmuyo itunnes başka bi yol varmıdır geri dönüş için ?

Shsh kaydim var ama bende donemiyorum shsh ile donersin dediler ios7 yaptik pisman olduk

Jb. Yaparak donebilirmiyiz ?

Buyrun açmış olduğum konuya bir göz atın;

Ios 7 Den Ios 6 Ya Dönüş Yapmak Isteyenler… Dikkat!

sekil_27

sekil_27

Üye
Cevab basit arkadaşlar ;
Önceliklen son sürüm itunesi tamamen kaldırmanız gerekiyor (regedittende dahil ) formatlanmış yada farklı bir son sürüm itunes yüklenmemiş(11.1 ) olan pc ye 11.0 yükleyin ve pc deki itunesin müzik dosyasını silin ;
İfatih prosu ile shs kaydını indirip bunu costum rom (imzanın birleştirilmiş vaziyetteki sürümünü olustur deyin ,you toubede anlatım mevcut bu konuda)
İnen shs yi göstererek yazılımı indir deyin ,imzaların birleştirilmiş yazılım indikten sonra ifatih programıylan dfu moda alın (videodaki gibi ) sonra itunesi açın gerri yükleme yapmaya baslamadan önce pc den -c-windows-system 32-drıwer-etc- host dosyasını buradan kesip masa üstüne tasıyoruz işlem bitince aynı yere atıcaksınız (hata almamanız için gerekli burası önemli)
Sonra itunesle geri yükleme deyip -silt+restore deyip indirmiş oldunuz imzalaı costum romu gösterip açılana kadar beklemek hepsi bu kadar arkadaşlar

1-eski sürüm yüklenmiş pc ve itunes music silme
2-imzanın birlestirilmiş costum romlu fw
3- ifatih ile dfu ya geçirme
4-c-windows-system 32-drıwer-etc-host dosyasını taşıma herhangi bir yere
4- itunesle restore

can28282828

Üye
    Konu Sahibi
Cevab basit arkadaşlar ;
Önceliklen son sürüm itunesi tamamen kaldırmanız gerekiyor (regedittende dahil ) formatlanmış yada farklı bir son sürüm itunes yüklenmemiş(11.1 ) olan pc ye 11.0 yükleyin ve pc deki itunesin müzik dosyasını silin ;
İfatih prosu ile shs kaydını indirip bunu costum rom (imzanın birleştirilmiş vaziyetteki sürümünü olustur deyin ,you toubede anlatım mevcut bu konuda)
İnen shs yi göstererek yazılımı indir deyin ,imzaların birleştirilmiş yazılım indikten sonra ifatih programıylan dfu moda alın (videodaki gibi ) sonra itunesi açın gerri yükleme yapmaya baslamadan önce pc den -c-windows-system 32-drıwer-etc- host dosyasını buradan kesip masa üstüne tasıyoruz işlem bitince aynı yere atıcaksınız (hata almamanız için gerekli burası önemli)
Sonra itunesle geri yükleme deyip -silt+restore deyip indirmiş oldunuz imzalaı costum romu gösterip açılana kadar beklemek hepsi bu kadar arkadaşlar

1-eski sürüm yüklenmiş pc ve itunes music silme
2-imzanın birlestirilmiş costum romlu fw
3- ifatih ile dfu ya geçirme
4-c-windows-system 32-drıwer-etc-host dosyasını taşıma herhangi bir yere
4- itunesle restore

Yalnız bizde alınmış herhangi bi shs kaydı yok sıkıntı orada zaten .

sekil_27

sekil_27

Üye
Kardeşim sürüm düşürme İphon 4 lere kadar yapılabiliyor ;oda shs kaydı (imzalanıp iletişime açılması kısacası) shs bu imza işine yarıyor yazılıma gömülüp o adım geçilmiş oluyor :
Shs kaydın olmadan kullanıma açılmıyacaktır telin
-- telini 2.el aldınsa tarattır ifatih prosu ile daha önce jeilbrek yapılmışşa önceki sürümlere dönebilirsin belirli işlemlerden sonra
Yada 2.el alanlar bunu deniyebilirler basit bir program ve tele hiç bir zararı yokkkk

zx6r

zx6r

Üye
ios 6'ya dönmek isteyenlere soğuk su ikram edebilirim, zira böyle bir imkan yok.

sekil_27

sekil_27

Üye
Shs kaydı olan iphon 4 ve aşagısı hariç arkadaşlar ;

sekil_27

sekil_27

Üye
Bu arada ben 7.2 den 6.1.3 e düşürüp tedle jb yaptım arkadaşlar bizzat kendi telimde denedim yazılanlar dogru
Birde youtoubede yapılış videosu linkii
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

sekil_27

sekil_27

Üye
Bu arada ben 7.2 den 6.1.3 e düşürüp tedle jb yaptım arkadaşlar bizzat kendi telimde denedim yazılanlar dogru
Birde youtoubede yapılış videosu linkii

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt