Pttcell Hakkında Görüşleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
Pttcell Hakkında Görüşleriniz

sizce vodafone yi bırakıp bu faturalıya geçmelimiyim

'Enver'

'Enver'

Üye
geç tabi, ben bıraktım geçtim.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Avea'nin alt yapisini kullaniyorlar diyorlar,dogru mu?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
Evet aveanın alt yapısını kullanıyor o yüzden biraz tereddütteyim

0MG90

0MG90

Üye
Arkadaşımda var telefonu s3 mini internet acaip yavaş ben olsam geçmem Turkcell <3

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Tavsiye etmem kardes.Bizim arkadas Avea'9in kendisini kullaniyor.Okulda 3G icin zulum cekiyor...

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
geç iyi olur

'Enver'

'Enver'

Üye
3G çoğu yerde çekmiyor doğrudur Avea'nın altyapısı maalesef böyle. Ama zaten 14'lük tarifede 3G'ye gerek yok. 250 MB'dan sonra hız 128 Kbps'ye düşüyor zaten, EDGE (2G) ile girersin. Hız farketmiyor yine yavaş yine yavaş.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
Hep e de giriyorum 3g ye ihtiyacım yok da o kadar kötü mü avea geçmesemmi

0MG90

0MG90

Üye
Geçme bence geçeceksen Turkcell geç gnctrkcll çok kampanya yapıyor internette hızlı benim tarifem var her yöne 500 dk beleş her ay kullanmadıklarım da sonraki aya devrediyor.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
Geçme bence geçeceksen Turkcell geç gnctrkcll çok kampanya yapıyor internette hızlı benim tarifem var her yöne 500 dk beleş her ay kullanmadıklarım da sonraki aya devrediyor.
birkaç avantajını söylermisin ve bu pttcell den daha iyi mi

0MG90

0MG90

Üye
birkaç avantajını söylermisin ve bu pttcell den daha iyi mi

Ben faturalıya geçtim geçerken de tarifemi her yöne paketleri seçtim. Paketimde minik paket ücret ödemeden her ay 500 dk her yöne konuşuyorum + devreden dakikalar da var kullanmadığım dakikalar sonraki aya devrediliyor. SMS paketi kullanmıyorum fazla atmıyorum çünkü. İnternet paketimde 1 GB sınırsız. gnctrkcll kampanya yapmış 25 tl yerine 19 tl gnctrkcll lere bende aldım hemen. Sınırsız çünkü 1 gb aşıldığında hız düşüyor sadece. Ayrıca internet hızı da iyi.

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'
'Enver'

'Enver'

Üye
1 GB'ı aşınca hız kaça düşüyor 1 Kbps'ye mi :D Bi ara öyleydi sanırım.

Turkcell kadar kazıkçı bi şirket görmedim ama 500 dk. + 1 GB 19 TL iyiymiş. 1 GB ile yetinebilenler için tabi bana yetmez şahsen.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Pttcell faturalari sadece ptt subelerindenmi yatiriliyor bilginiz varmi?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
Bana mesaj ile net paketi lazım aramada olsa zarar etmez 15tl den fazla veremem malum öğrenciyiz :) buda pttcell de var

0MG90

0MG90

Üye
1 GB'ı aşınca hız kaça düşüyor 1 Kbps'ye mi :D Bi ara öyleydi sanırım.

Turkcell kadar kazıkçı bi şirket görmedim ama 500 dk. + 1 GB 19 TL iyiymiş. 1 GB ile yetinebilenler için tabi bana yetmez şahsen.

Hatırlamıyorum turkcell 1gb 19 tl yazın bakın.

Üst Alt