Beyler Bilgisayar Bu Sefer Öldü Yardımm

Sponsorlu Bağlantılar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Bilgisayar Bu Sefer Öldü Yardımm
beyler bilgisayarda film izliyordum tam o sırada birden kapandı . Güç düğmesine basıyorum hiçbirşey olmuyor normalde güç düğmesine bastığım zaman etrafında mavi ışık yanardı o da yanmıyor lakin üst taraftaki küçük yeşil ve kırmızı led yanıyor. Güç düğmesine basınca fan da dönmüyor (bu olayı suna da benzetebiliriz bilgisayarın fişi takılı değilken güç düğmesine basmak gibi...). Kabloları kontrol ettim hepsi yerli yerinde duruyor. Arkadaşlar sorun nerede

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Muhtemelen guc kaynağı (psu) bozulmustur.:)

Uhops

Uhops

Üye
Evet PSU'da sorun var gibi. Bide başka prize takıp dene genede :)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
prizede sorun olacağını sanmıyorum aynı prizede süpürge çalıştırıyoruz:) sanırım bu konu beni aşıyor bilgisayarcıya götürmek lazım

Uhops

Uhops

Üye
prizede sorun olacağını sanmıyorum aynı prizede süpürge çalıştırıyoruz:) sanırım bu konu beni aşıyor bilgisayarcıya götürmek lazım
Fişe tak kontrol kalemi psu'dan çıkan kablolara dokundurt bi elekttirik var mı yok mu diye?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
kontrol kalemi yok ki ben en iyisi güç düğmesinin kablo çıkışlarına kısa devre yaptırayim

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
ben bu bilgisayarın sorunlarından sıkıldım artık bilgisayarcıya götürecem adam gibi tamir etsin parası neyse veririm turşusunu mu kuracam ya.evet beyler sonuç anakart ölmüş o bilgisayar diye birşey kalmadı artık bir hal çaresini düşüncem

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Gecmis olsun kardesim:(

Üst Alt