win8 fifa 12 sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

zebercet27

Üye
    Konu Sahibi
win8 fifa 12 sorunu
merhaba arkadaşlar
geçen bi arkadaşın bilgisayarına fifa 12 yükledik. yüklediğim oyunu benim win7 li bilgisayarda açıp rahatça oynayabiliyorum. ama arkadaşın win8 li bilgisayarında oyun açılıyo ve dil seçimine gelmeden öylece kapanıyo. herhangi bir hata mesajıda yok. bu sorunu nasıl çözebilirim acaba bi yardımcı olur musunuz ?

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
NABICAN 12 yi 14 demo çıktı indir bi onu

Uhops

Uhops

Üye
Oyunu açerken sağ tıklayıp uyumluluk modunu seçip windows7'yı seçip deneyin.
Fakat oyun açılıp dil seçiminde bozuluyorsa oyundada sıkıntı olma ihtimalı var.

zebercet27

Üye
    Konu Sahibi
dediğm aynı oyun dosyalrı benim pc ye yükledim rahatça açılıyor. ama arkadaşın win8 li pc sine yüklediğmde kapanıyor. dediğni bi denicem bakalım olack mı
kardeş dediğini yaptım olmadı be. başka bi yolu yok mudur bunun?

Uhops

Uhops

Üye
dediğm aynı oyun dosyalrı benim pc ye yükledim rahatça açılıyor. ama arkadaşın win8 li pc sine yüklediğmde kapanıyor. dediğni bi denicem bakalım olack mı
kardeş dediğini yaptım olmadı be. başka bi yolu yok mudur bunun?
c sürücüsüne belgelerim adlı bir klasör oluşturun. sonra C:\Users\kullanıcı adı\Belgelerim klasörüne sağ tıklayıp özellikler deyin. üstten konumu seçin.taşıya tıklayın. C:\Belgelerim ksasörünü gösterip klasör seçe tıklayın. uygula ve tamama tıklayın[/quote' Alıntı:

• Beğen
Tepkiler: zebercet27

smrlss

Üye
kardesim sorunun çözümü basit. win8 de böyle bir sacmalık var. Belgelerimi oyunun kurulu olduğğu klasöre taşımanız lazım. Program files icine C'ye. sorununz bu :) belgelerime sğ tıklayın taşıma bölüm var ordan hedef secin tamamdır

• Beğen
Tepkiler: zebercet27

zebercet27

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar

Üst Alt