S Ve Z Peltekliliği

Sponsorlu Bağlantılar

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
S Ve Z Peltekliliği
s.a. arkadaşlar benim dilim peltek mesela bir kelime söylüyorum saamet diyorum ama s yi söylüyemiyorum bana gülüyorlar aynısı z içinde geçerli doktora dfalan gitmeeden nasıl çözebilirim bu olayı konuşmak istemiyom artıkya yardımlarını<zı bekliyom :oku:yagmur:

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Bildigim kadariyla cozumu yok.Ama internetten arastir istersen

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
dua her kapının anahtarıdır

• Beğen
Uhops

Uhops

Üye
Bende R J Ş söyliyemiyorum :'(

• Beğen
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
artık öyle olmuşumki ne dedğiim bile anlaşılmıyorbundan sonra sadece dua edecem başka çare yok

Uhops

Uhops

Üye
artık öyle olmuşumki ne dedğiim bile anlaşılmıyorbundan sonra sadece dua edecem başka çare yok
O iki harf türkçede çok fazla kullanılan harfler değil ve peltek söyleyince bile ne olduğu anlaşılır. Dert etmene gerek yok bence.

Örneğin ben r ş söyliyemiyorum yukarda r ve ş 6 tane var s ve z 1 tane var. Kötünün iyisi seninki :)

• Beğen
achambo

achambo

Üye
doktora git bence başka türlü zor

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dîş ve dil dengelerinden kaynaklaniyor olabilir mesela s derken dil istenen hareketi yapamiyordur

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
O iki harf türkçede çok fazla kullanılan harfler değil ve peltek söyleyince bile ne olduğu anlaşılır. Dert etmene gerek yok bence.

Örneğin ben r ş söyliyemiyorum yukarda r ve ş 6 tane var s ve z 1 tane var. Kötünün iyisi seninki :)
yokya öyel diyorsunda basılarında bir kelimede 2 3 tane s var

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Onlar gülüyor diye düzelmek istemen yanlış onlara birşey ispatlamak zorunda değilsin sen böylesin Allah seni böyle yaratmış

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
biliyorum allah beni böyle yaratmışta bellki düzeltebilirim d,iye konu açtım

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
Soyisminde eşsiz :) Bende R sorunlu ismim buRak :)
napayım mesela geçen 118 i aramıştım kuzeninin noyu alacaktım *****e eşsiz diyorum adam soyadını anlamıyor 10 lere söledim anlamadı en sonunda teli başka birine verdim o söledi

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

Üst Alt