Haber Nokia Garanti Süresi Öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Garanti Süresi Öğrenme
Nokia Garanti Süresi, Nokia Garanti Sorgulama

Nokia cep telefonu garanti sorgulama için;

Doğru tuş sıralamasıyla Nokia cep telefonunuzun garanti menüsüne girebilirsiniz. Cihazın ne zaman üretildiğini ve satıldığını öğrenebilirsiniz.

Kod: *#92702689#

• Beğen
Tepkiler: kimbilir_01, Mia Alfanso ve laplace06

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben meraktan baktım ama bir sorun oluştu tamamlayamadık diyor bu arada dediğin simge ve rakamları girince araya basıyorum aksi halde kalıyor imei gibi direkt çıkmıyor

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
ben meraktan baktım ama bir sorun oluştu tamamlayamadık diyor bu arada dediğin simge ve rakamları girince araya basıyorum aksi halde kalıyor imei gibi direkt çıkmıyor
Allah Allah bazı modellerde yansıtmıyor olabilir.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
öyle bir durum olmaz tüm sistem aynıdır 920de kodlar neyse 520 de de o dur sen kullanıyor musun Windows Phone ?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Evet bende denedim bende de olmadı. Ancak şunu düşündüm. Ara tuşuna basınca sorguluyor da, nereden sorguluyor? Turkcell? Eğer öyle ise ben telefonumu Turkcell den almadım ki?

blackcemre

Üye
Arkadaşlar bu garanti süresini öğrenme sadece symbian tabanlı clhazlar içindir.

blackcemre

Üye
O halde Wp lu sistemde nasıl olacak bilen biri varsa yazsın
Garanti durumunu öğrenmek istiyorsan teleservice müşteri hizmetlerine faturamı kaybettim garanti tarihinin ne kadar kaldığını öğrenmek istyorum diye e mail at onlar söyler.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Garanti durumunu öğrenmek istiyorsan teleservice müşteri hizmetlerine faturamı kaybettim garanti tarihinin ne kadar kaldığını öğrenmek istyorum diye e mail at onlar söyler.
yok ya o nu değilde imal tarihini bilek hoşuma giidiyor

MaxipmaN

Üye
omu sayacı 000010:13

bayon

Üye
000193:36 eee şimdi ne anlama geliyo Bu sayı ?

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
000018:42 ne demek bu şimdi? :hmmm

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
:agla2::agla2::agla2:azıcık espiri yapam demistim dövün beni :bann::bann::bleh::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bu garanti süresini öğrenme değil.
Telefonla konuşma süresi :ah

Üst Alt