Öneri Lumia 625 Işık Sızması

Sponsorlu Bağlantılar

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 625 Işık Sızması
slm maxicep ailesi lumia 625 ışık sızması mevcut ekranın altn tarafında geri tuşu ve menü tuşlarında 625 kullanıcıları böyle bir sorunla karşılaşan varmı resim yükleyemiyorum mobilden giriş yaptığımdan 625 ve MaXiCep Ailesi yorumlarınızı bekliyorum ...

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Bu neredeyse tüm lumia cihazlarında mevcut 920 de de var ancak o kadar gözü alan bir ışık sızması olduğundan söz edilemez herhalde. Kullanışı ve estetiği bozduğunu sanmıyorum bende bozmuyor

luckysleven

luckysleven

Üye
bir telefonda en nefret ettiğim sorundur ışık sızması.. insanın karanlıkta telefon kullanası gelmiyor: ) işin kötü tarafı bunun bir çözümü yok

Peocawe

Peocawe

Üye
Benim cihazda da var gibi ama pek kafaya takilacak bir sey degil gibi

skynet

Üye
Bu ışık sızması dediğiniz olay nasıl oluyor ? Biri ekran görüntüsü koyabilirmi 620'de varmı bilmiyorum açıkçası :hmmm

Peocawe

Peocawe

Üye
Bu ışık sızması dediğiniz olay nasıl oluyor ? Biri ekran görüntüsü koyabilirmi 620'de varmı bilmiyorum açıkçası :hmmm

Ekran goruntusu ile goremezsin. Donanimsal bir olay. :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
nasıl bir ışık sızmasından bahssediyorsunuz bende öyle bir şey yok bir resim paylaşırmısınız merak ettim

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
pcden girdiğim vakit resimleri yüklerim bende bariz belli oluyor cihaz yeni alındı sorun var ise değişim yolu göründü ama donanımsal diyorsunuz cihazdan soğumama neden oluyordunuz :) L520,L625,L820 cihazları mevcut

respection123

Üye
720 de öyle bi sorun yok aksamda sabahta cihaz capcanlı :)

luckysleven

luckysleven

Üye
pcden girdiğim vakit resimleri yüklerim bende bariz belli oluyor cihaz yeni alındı sorun var ise değişim yolu göründü ama donanımsal diyorsunuz cihazdan soğumama neden oluyordunuz :) L520,L625,L820 cihazları mevcut

ama ne yazıkki donanımsal değil : ) telefonun kusuru başka kullanıcılarında bu sorundan şikayetçi olduğunu okumuştum özellikle l920 lerde

skynet

Üye
Valla şu resimler gelse de bende bir kontrol etsem merak ettim şimdi :allalla:

luckysleven

luckysleven

Üye
Valla şu resimler gelse de bende bir kontrol etsem merak ettim şimdi :allalla:

telefonun parlaklığını en alta al sok telefonu tişörtün altına üsttende sen bak zaten çıkar ortaya bir yerden ışık sızıyorsa : ) ama büyük ihtimal alttaki 3 tuşun kenarlarından sızıyordur

edit: en üst değil en alt olacaktı : )

skynet

Üye
telefonun parlaklığını en alta al sok telefonu tişörtün altına üsttende sen bak zaten çıkar ortaya bir yerden ışık sızıyorsa : ) ama büyük ihtimal alttaki 3 tuşun kenarlarından sızıyordur

edit: en üst değil en alt olacaktı : )

Hocam dediğini aynen uyguladım valla en ufak sızıntı yok :thumbup: Hatta apartmanda denedim ışıklar sönünce sonuç pozitif :oley

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
625 Işık Sızması ... Yorumlarınızı Bekliyorum 625 Kullanıcıları ?

skynet

Üye
Hocam bence zaman kaybetmeden değişim talebinde bulun :) Ben 620 kullanıyorum en ufak bir sızıntı yok bende :pc:

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam seninki çok belli bende de varda çooook az.

luckysleven

luckysleven

Üye
625 Işık Sızması ... Yorumlarınızı Bekliyorum 625 Kullanıcıları ?

iyide bu sızıntı değilki ekran bildiğin sorunlu

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Evet resmen ekran ölmüş.

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
    Konu Sahibi
değişim şart ozaman yeni daha alındı bugün ile birlikte 2 gün olacak hafta dolmadan talepte bulunmak gerek sağolun arkadaşlar ...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
o parlayan lumia820'nin flaşı herhalde. Onun dışında sağ alt tarafta bir ışık parlaması var. Tuşların ışığı yanmadığına göre o ışık ekranın led aydınlatmalarından geliyor. Gecikmeden değişim talebinde bulunun.

Üst Alt