Tavsiye Iphone 4 8 Gb Vs Nokia Lumia 720 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4 8 Gb Vs Nokia Lumia 720 ?
Selam arkadaşlar kuzenim 2 telefondan birini almak istiyo karar veremedik,Lumia 720 nin işlemcisi 4 e göre çok iyi,bana göre Lumia 720 ağır basıyo ama iPhone'unda oyun ve uygulama yönünden büyük yönde artısı var aşırı şekilde ilerde :) size göre hangi cihaz alınmalı ?

boran9999

boran9999

Üye
Lumia 720 daha güncel iPhone4 8Gb hafıza yönünden sıkıntı çeker 4 ü tavsiye etmem kesinlikle lumia720

theeternal

theeternal

Üye
lumia 720

.caner.

.caner.

Üye
Lumia 720.

MaxipmaN

Üye
ikisi de değil biri 8gb birinde 512ram sorunu var s3miniyi tercih ederim

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
bana göre de 720 ama apple'ın mağazasındada herşey için bi uygulama var bunuda hepimiz çok iyi biliyoruz,cihaz 1 sene kullanılcak,peki iPhone 4 ün işlemcisi zayıf biliyorum ama yinede internet ve genel kullanım konusunda görüşlerinizi almak isterim

MrExpert

MrExpert

Üye
ikisinide almam şahsen iphone4 ün hafıza sorunu var ama oyunları halen daha açıyor lumia720 ile ram sıkıtısı yüzünden çoğu oyunu açmayacaktır bu yüzden ikisinide önermem bütçenizi söylerseniz ona göre öneride bulunabiliriz.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
bütçe 1000 TL

papakudioflu

papakudioflu

Admin
iphone4 8GB'ı nereden bulucaksınız:D

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
istanbul bilişim de var ;)

fk555897

fk555897

Üye
iPhone 4 eski telefon. Bence Lumia 820 al. Lumia 820, 720'den daha iyi bir donanıma sahip.

MaxipmaN

Üye
lumia falan uğraşma 1000tl bütçe varsa s4mini s3 falan bak

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
konuyla biraz alakasız oldu ama Lumia 625 aldık,konu kapanabilir yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim

PureFood

PureFood

Üye
s4 mini falan bakacaksan sakın bakma nexus 4 al bari, çöpe para verme. Ha ikisi arasından lumia 720 tabi ki. Az bütçe arttırılıp ille lumia olacaksa 820 daha mantıklı olabilir

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Kardes telefon nasıl goruslerını yazar mısın?

Bence yazmasına gerek yok. Lumia 620'nin ekranı büyümüş hali gibi. Onun dışında pek bir fark yok. Hatta işlemcisi 620'den daha iyi.Hayırlı olsun diyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hayırlı olsun. Umarız arkadaşın da sitemizi takip etmeye başlar:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt