Oyun World At Arms Madalya Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
World At Arms Madalya Hilesi
Öncelikle Telefonun rootlu olması lazım ve gamekiller adlı programın yüklü olması lazım ayrıca titanium backup adlı programla da oyunu yedeklememiz lazım.Şimdi yapacağımız işlemler çok değişik ve karışık yazdıklarımı aynen yaparsanız başarırsınız

Şimdi ilk başta oyunu aç açıldıktan sonra telefonun ana ekrana dönme tuşuna(Alttaki orta tuş) a basma menüden gamekiller ı aç ordan 250000 ni ara(hani markette 250000 lik dekorasyon varya oyüzden)

aratıktan sonra 5-10 tane alt alta birşeyler çıkacak hepsine ayrı ayrı basıp 0 yazılacak hangisinde Free yazarsa onu aklında tutacan diyelimki 5. de çıktı onu aklında tutacan

free olunca o eşyadan(250000 lik dekorasyondan) 5 tane alcan ve aldıktan sonra gamekiller den hangisinde 0 olduysa ona basılı tut ve bazı şeyler çıkacak ordan view memory seçeneğine basacan ve bir sürü rakamın alt alta olduğunu görcen(Biraz karışık geliyor olabilir ama dediklerimi sıraylan yaparsan fazla zorlanmayacan.Bana da başta karışık geldi ama sıraylan yaptıktan sonra fazla zorlanmadım)

Sonra imleci yandığı satırın bir altına geleceksin orada 00 00 00 00 var
oradaki en baştaki 00 lara gel en baştan başla mesela ilk 00'a tıkla(yan yana bunlar) üstte küçük harfler var d w b diye
orada mesela d harfine tıkla tıklanmıyorsa bir yandakine tıkla diyelimki d harfine tıkladın ve girdin içine oraya 200000000000 sonuna kadar yaz ve hani bedava aldığımız dekorasyon 200000000000 madalya olcak ve biz başta 5 tane aldık satıncada bize 400000000000 madalya verecek

Hadi Bakalım İnşallah Yaparsınız :)

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan

burakocan

Üye
Deniyorum kardeşim inşallah olur :)Olmadı kardeş :( Free olmuyor. Videolu anlatım yapamaz mısın rica etsem ?

007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi internette bununla ilgili bir video bulamadım ancak benim yapmam gerekecek onun içinde pek bi vaktim yok ancak yapabilirsem atarım buraya birde ben bu yazdıklarımın hepsini yaptım ve oldu gerçi yaptıktan bi süre sonra oyun beni sıkmaya başladı ve sildim ama sizler için inş tekrar yapıp videolu anlatım yapacam

• Beğen
Tepkiler: tekin ay69

burakocan

Üye
Ben de oyunu bırakmak istiyorum artık ama olmuyor. Oyuna bağlandım. Hile yapıp oyundan sıkılmak istiyorum artık. Nolur bi videolu anlat şunu :) 5 tane falan 250000 değeri çıkıyor hepsini tek tek 0 yapıp markete bakıyorum bedava olmuş mu diye ama olmuyor. Ayrıca gamekiller de 250000 değerlerinin yanında DW yazması lazım değerin değişmesi için. Ama ordaki bütün değerlerde D yazıyor. Bu yüzden 0 olmuyor sanıtım

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41
Bysalih41

Bysalih41

Üye
olmuyor
Ben de oyunu bırakmak istiyorum artık ama olmuyor. Oyuna bağlandım. Hile yapıp oyundan sıkılmak istiyorum artık. Nolur bi videolu anlat şunu :) 5 tane falan 250000 değeri çıkıyor hepsini tek tek 0 yapıp markete bakıyorum bedava olmuş mu diye ama olmuyor. Ayrıca gamekiller de 250000 değerlerinin yanında DW yazması lazım değerin değişmesi için. Ama ordaki bütün değerlerde D yazıyor. Bu yüzden 0 olmuyor sanıtım
bendede aynisi oldu olmuyor daha acik yazarmidiniz

• Beğen
Tepkiler: abdurrahman54 ve burakocan

burakocan

Üye
Skype'ın varsa efeakin123 ekler misin ordan konuşup daha çabuk halledebiliriz. Yoksa facebook.com/akin.ak.gs ekler misin ?

aktas.hkn

Üye
hile çalışıyor mu konuyu açan arkadaş cevap verebilir mi ?

007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
eskiden çalışıyordu ama versiyonları güncellendiği için açılmayabilir

shankar1

Üye
video anlatim mevcut

abdurrahman54

Üye
Ben de oyunu bırakmak istiyorum artık ama olmuyor. Oyuna bağlandım. Hile yapıp oyundan sıkılmak istiyorum . hile için yardım edrmisiniz facebook skpye gmail farketmez konuşalım