Lg G2 Veye Nokia Lumia 1020

Sponsorlu Bağlantılar

134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Veye Nokia Lumia 1020
2 telefondan birini almayı düşünüyorum sizce hangisini alayım?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
sorumu bu :close_tema::close_tema:

ANIL

ANIL

Admin
Android kullanmak istiyorsan G2, WP istiyorsan 1020...

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
Lohengram

Lohengram

Üye
G2

fk555897

fk555897

Üye
Bence G2 ama 1020'de güzel.

134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
Çok açık olmuş...Ben olsam G2 alırdım, ama senin cevabın belli, 2. mesajda.
çok iyi cevap vermişsin ama şuan 2 telefonda güzel hangisiyle daha iyi vakit geçirebilirim o anlamda sordum ben? Windows phone bir ara sonra androidin google playını geçebilir mi?(Her türlü program bakımından.)

Invoke

Invoke

Üye
çok iyi cevap vermişsin ama şuan 2 telefonda güzel hangisiyle daha iyi vakit geçirebilirim o anlamda sordum ben?

Androidde, market daha geniştir, Lumianın tek artısı kamerası gibi duruyor, belki sesi de lgden iyi olabilir G2nin ses performansı ne derece bilmiyorum. Ama bunlar G2nin kamerası iş görmez demek değil gayet yeterli. Bence G2 ile her işini görebilirsin, daha iyi vakit geçirebilirsin, seçeneğin artar. Android çok daha geniş ve imkanlı bir sistem. G2de şuan içinki en iyi donanımı kullanan, en son çıkan cihazlardan biri, yani her hangi bir uygulamada oyunda sorun yapmaz, kasmaz vs..

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
Windows phone bir ara sonra androidin google playını geçebilir mi?

Invoke

Invoke

Üye
Windows phone bir ara sonra androidin google playını geçebilir mi?

Microsoft, nokia aldı, işler değişebilir, daha çok bastırabilir, markete yumulabilir... Ama bunlar olana kadar 1020 eskir, yani birden bire coşmaz, zaman içinde olurlar... Adamlar sadece kameraya yönelik çalışıyorlar, marketlerin ınstagram (yok bildiğim kadarıyla). Benim ihtiyaç duyduğum bir uygulama değil ama, sonuçta madem kamera odaklandınız bari markete kamera ile ilgili programlar koyun... Zaman içinde gelişecektir elbet, ama dediğim gibi zaman içinde. Ben olsam şuan için wp tercih etmem; ama tabi ki karar senin.

134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft, nokia aldı, işler değişebilir, daha çok bastırabilir, markete yumulabilir... Ama bunlar olana kadar 1020 eskir, yani birden bire coşmaz, zaman içinde olurlar... Adamlar sadece kameraya yönelik çalışıyorlar, marketlerin ınstagram (yok bildiğim kadarıyla). Benim ihtiyaç duyduğum bir uygulama değil ama, sonuçta madem kamera odaklandınız bari markete kamera ile ilgili programlar koyun... Zaman içinde gelişecektir elbet, ama dediğim gibi zaman içinde. Ben olsam şuan için wp tercih etmem; ama tabi ki karar senin.
istediğim cevap buydu :D Teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
hacı murattan anlayıp ferrariden anlamassan geçer :D hiç androidli telefonum olmadı :D

Anlarsın zor değil, çok basit bir sistem.Dokunmatik telefon işte neyinden anlayacan, dokuna dokuna öğrenirsin :D

134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
bende c5 03 var tornavida ile dokunuyorum resmen :D

Invoke

Invoke

Üye
bende c5 03 var tornavida ile dokunuyorum resmen :D

Ben de eski 5800'a uçlu kalem ile girişirdim :DSanırım daha önce windowsphone da kullanmadın? Sonuçta Nokia diye hacımurattan anlıyorsa diye girdin lafa? ama bir fark yok yani. G2'ye bak bence. Pişman olmazsın :)

134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
5800 normal kalemi varda c5 03 de yok olaydı iyidi :D

134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
neyse alımayı düşünüyorum g2den :D

Üst Alt