İstek Java (.jar) Için Ekran Görüntüsü Alma Programı Önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
    Konu Sahibi
Java (.jar) Için Ekran Görüntüsü Alma Programı Önerileriniz
Java (.jar) için ekran görüntüsü alma programı önerileriniz

Skymich

Skymich

Üye
.jar yok. Ama 'Nokia Screen Dumper' ile PC'den telefonun resmini çekebilirsin. (USB Bağlantısı ile.)

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
    Konu Sahibi
.jar yok. Ama 'Nokia Screen Dumper' ile PC'den telefonun resmini çekebilirsin. (USB Bağlantısı ile.)

Nokia Screen Dumper linkini ve nasıl yapacağımı anlatır mısın ? :)
----------------------------------------------------------------------
Nokia Screen Dumper 1.2 & 2.0 denedim ama Dump butonuna basınca yanıt vermiyor program :( Bilgisayarımda Nokia PC Suite ve Nokia Suite kurulu, acaba kaldırmam mı gerekiyor ?

Son düzenleme:
Skymich

Skymich

Üye
Hayır. Telefonu 'Ovi Suite veya PC Suite' modunda bağlıycaksın. Sonra Üstteki seçenekten 'Connect' e basacaksın. Resim geliyor 'Save' ye tıklayıp kaydededeksin ve tamam..

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
    Konu Sahibi
Hayır. Telefonu 'Ovi Suite veya PC Suite' modunda bağlıycaksın. Sonra Üstteki seçenekten 'Connect' e basacaksın. Resim geliyor 'Save' ye tıklayıp kaydededeksin ve tamam..

PC Suite modunda bağlıyorum ve üstten Connect yapıyorum ama resim gelmiyor, sadece Dump butonu aktfleşiyor. Dump butonuna basıncada program yanıt vermiyor :(

Skymich

Skymich

Üye
PC Suite modunda bağlıyorum ve üstten Connect yapıyorum ama resim gelmiyor, sadece Dump butonu aktfleşiyor. Dump butonuna basıncada program yanıt vermiyor :(
Hm.. Bende sorunsuz oluyor. O konuyu araştır yabancı sitelerden. belki bulursun...

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
    Konu Sahibi
Araştırdım ama hiçbir sonuç çıkmadı :( Birde .jar Olarak buldum bir program ama indiremiyorum :D

Üst Alt