İstek Sertifika Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
Sertifika Hatası
bu sitede çok yerde sertifika hatası çözümü için konu açılmış hepsini deniyorum illa bi yerde sorun çıkıyor kaç aydır uğraşıyorum olmuyor ben giresunda kalıyorum bu hatayı düzeltecek varsa bi baksın parasiyla olsun yeterki şu sorun çözülsün bunun yuzunden sigaraya başladım deli olacam o kadar sey indiriyorum çok azı yükleniyor .s

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi

1. Öncelikle NortonSymbianHackLDD.sis
uygulamasını yükleyin.
2. Uygulamayı başlatın.
3. Sırasıyla Seçenekler - AntiVirus -
Quarantine list deyin.
4. Seçenekler - Restore all deyin ve gelen "Do you really want to restore all entries
from quarantine?" sorusuna Evet deyin.
Burya kadar herşeyin tam olması gerekmezmı? 4. Seçenekler - Restore all deyin ve gelen "Do you really want to restore all entries sorusu gelince 3 ögeyi düzeltmesi gerekiyor ama tel 2 sini gerçekleştiriyor 1 inde hata veriyor geri kalan işlemleri aynen yaptım tek orda sıkıntı oldu ve sertifika hatası devam ediyorve telefon formundan düştü kasmaya başladı hemde çok fazla

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Kardeşim önce telefona *#7370# den bir Hard Format at, telefon kendine gelsin,,
Tabi uygulama dosyalarına sd karta taşımayı unutma.
Atınca bana özelden mesaj at sana [f] üzerinden yardımcı olayım.

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
dediğin gibi yaptım telefon düzeldi ama hack yapmayacam gözüm korkut telefona zarar veriyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
hackte korkulacak birşey yok kardeşim telefona da hiçbir zarar vermiyor, için rahat olsun. pm at sana adım adım anlatayım. Ben kaç defa format atıp hackledim hiçbir sorun da yok, tabi sen bilirsin.

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
hackte korkulacak birşey yok kardeşim telefona da hiçbir zarar vermiyor, için rahat olsun. pm at sana adım adım anlatayım. Ben kaç defa format atıp hackledim hiçbir sorun da yok, tabi sen bilirsin.
tamam mesaj atıyorum

Üst Alt