Ne Olacak Benim Bu Halim

Sponsorlu Bağlantılar

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Ne Olacak Benim Bu Halim
Selam Millet Yıllardır Duygularımdan Çekmediğim Kalmadı Kimileriniz Bilir 2 Yıl Bir Kızın Peşinden Koştuğumda Oldu İğrenç Bir Sevgi Türüm Var Geçen Cuma Günü Annemi Okuldayken Aramıştım Akşam Misafirlerimiz Gelecekmiş Akraba Ben Okadar Çok Sıkıldım Ki İnanılmaz Kalmaya Hemde Her neyse Çok Kasıldım Filan Ofladım Bütün Gün o Gün Ders 4 de Bitiyordu Bende Eve Geldim 5 De Geleceklermiş Anneme Sordum Kaç Kişi Kimler Diye Gelenlerden Birinin (En Küçük ) 20 Yaşındaki Kızları Olduğunu Öğrenince Daha Çok Sıkılmaya Başladım Çünkü Bende Yaş Aralığıma Yakın Kızların Yanında Kendimi Rahat Hissedememe Gibi Bir Problemim Var Herneyse 5 de Kapı Çalındı Babam Filan Gelmişler Araçtan İndiler Merdivenleri Çıkıyorlardı (2. Kattayız ) Aman Yarabbim Kızı Görünce Beynimden Vurulmuşa Döndüm Sersemledim İçeri Girdiler İçerde Oturuldu Ben Normalde 5 Dk Da Hemen Kendi Odama Kaçar Keyfime Bakardım Ama Bu Sefer Olmuyor Arkadaş İçerde Oturdum Kaldım Sürekli Kızı Seyrediyorum Akşam Üstü İyice Muhabbetimiz Oluştu Ve Kıza Resmen Aşık Oldum Kız Çok Konuşkan Çok Sıcaktı Sanki Uzun Süredir Tanışıyo Gibi Muhabbetlerimiz Oldu Benim Odada Oturuyoruz Filan (Bendeki Saçmalıkta Kendimi Yakın Hissedince Meilleniyorum Ama Busefer Çok Oldu ) Akşamdan Üzülmeye Başladım Ertesi Gün Gidicekler Diye Neyse Sabah Erkenden Kalktık Ankaraya Gideceklerdi Yüzümden Düşen Bin Parça Allahım Nasıl Üzülüyorum Ama 9 Da Kalkmıştık 10:30 Gibi Evden Çıkmak İçin Kalktılar O Anda Öyle Bir Üzüntü Koyduki İçime İnanılmaz Derecede Belli Etmemek İçin Çok Çaba Gösterdim Gözlerim Doldu O Günüm Zaten Zehir Geçti Yani Uzun Lafın Kısası İğrenç Bir Psikolojiye Sahibim Nerde Sıcaklık Görürsem Ordayım Yada İmkansızların Peşine DÜşünüyorum Arkadaşlarım Kız Psikolojisi Taşıdığımı Söylüyolar Bencede Öyle Çünkü En Ufak Bişeyde Duygulanırım Ne Yapacağım Bilmiyorum Kısacası Bir Çaresi Yok mu Şu Hislerin :'(

Fatic

Fatic

Üye
Balık burcuysan zor

ümran

Üye
bi konuşsaydın kızla ?

Fatic

Fatic

Üye
Akrep Burcuyum Aşırı Duygusalım Berbat Kısacası :/
Düşünmedim Değil Ama Ne Diyecektimki Hayatımda ilk Defa Görüyorum Ve İlk Günden Direk Ben Sana Aşık Oldum Diyememki Hem Ben Lise O Üniversite :'(
İçine at o zamn

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
İçine at o zamn
İşte Sorunda Orda Yapamıyorum Berbat Bi Duygu Sistemim Var Ne Kendimi Durdurabiliyorum Nede Aktifleşebiliyorum Ama Ankaraya Gittiğim Gün Konuşucam Kararlıyım %99 Red Alacağım Belli Bir Durum Ama %1 İ Konuşturmakta Fayda Var Sanırım :(

Fatic

Fatic

Üye
Ankaraya gelne kadar orda alstrma yap kzlarla konus dha raht olursn

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
benim de öyle olmuştu ben yüzüne söyledim dedi ben başka birini seviyorum ben o anda öldüm bittim zaten :(

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
sabah gidiyo diyo üzülecegine bir kahvaltı hazırlayıp yatagına getirseydin ya

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Ankaraya gelne kadar orda alstrma yap kzlarla konus dha raht olursn
Ne Kadar Alıştırma Yapsamda Karşısına Geçince İş Değişcek Eminim :/
benim de öyle olmuştu ben yüzüne söyledim dedi ben başka birini seviyorum ben o anda öldüm bittim zaten :(
Aman Yarabbi Öyle Bir Durum Berbat Olur Zaten Seninkidemi Yaş Aralığı Vardı ?
sabah gidiyo diyo üzülecegine bir kahvaltı hazırlayıp yatagına getirseydin ya
Anneside Terlikle Hastanelik Ederdi Artık Beni Forumda İstemiyonmu Beni Ne Açık Konuş :D
Babasıda eve geln misafire yazıyosun die dövseydi :P
:sos:sopa::bangin::bilmem: Durum Bu Olurdu Aynen :yagmur:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Bu kadar kasma kendini Ercan akışına bırak göreceksin ki şu anki psikolojinden eser kalmayacak :) Kendinden yaş olarak büyük birini ilk seven sen değilsin utanmana gerek yok muhabbeti kesme ama fazlada abartma benimde canımı sıkma :) Haline şükret otur aşağı :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Bu kadar kasma kendini Ercan akışına bırak göreceksin ki şu anki psikolojinden eser kalmayacak :) Kendinden yaş olarak büyük birini ilk seven sen değilsin utanmana gerek yok muhabbeti kesme ama fazlada abartma benimde canımı sıkma :) Haline şükret otur aşağı :D
Öncelikle Sakin Ol Konuşarak Halledebiliriz Herşeyi :cigara:Ama Akışına Bırakamıyorum Olay o Zaten Akışına Bırakınca Kendi Kendimi Yİyorum Hayatım Kayıyo Sonra 2 Yıl Peşindeydim Dediğim Kız İçin 2 Defa Çıkma Teklifi 8 Defa Da Çıkma Teklifi Girişiminde Bulundum Gerisini Sen Düşün :/

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
aramızda 2 yaş var dı o üniversiteye geçti ben lise 3

mcnpl4

mcnpl4

Üye
yasinla ilgilidir cok uzerinde durup kendine sikinti yaratma. bence ileride isine yarayacak cinsten bi ugras edin. ornegin spor yada yabanci dil fena olmaz. her insanin boyle ilginc donemleri oluyo benim de oldu keske o yillari daha iyi degerlendirseydim diyorum pismanlik var sende bu duruma dusme. en azindan biseyler yapmisim simdi meyvelerini topluyorum dersin. kizlar yerine erkek arkadaslarinda takil sevgili takintin olmasin bi sure. bi kac ay kizlarla ilgilenmicem de ve zorla kendini. oluruna birakirsan mutlu olacagin biri cikar karsina elbet.

• Beğen
Tepkiler: kraldost
DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
aramızda 2 yaş var dı o üniversiteye geçti ben lise 3
Kötü Olmuş Kardeş Unuttun mu Bare
yasinla ilgilidir cok uzerinde durup kendine sikinti yaratma. bence ileride isine yarayacak cinsten bi ugras edin. ornegin spor yada yabanci dil fena olmaz. her insanin boyle ilginc donemleri oluyo benim de oldu keske o yillari daha iyi degerlendirseydim diyorum pismanlik var sende bu duruma dusme. en azindan biseyler yapmisim simdi meyvelerini topluyorum dersin. kizlar yerine erkek arkadaslarinda takil sevgili takintin olmasin bi sure. bi kac ay kizlarla ilgilenmicem de ve zorla kendini. oluruna birakirsan mutlu olacagin biri cikar karsina elbet.
Bir Becerebilsem Ah Bir Becerebilsem Salaklığım Umutlu Olduğumdan Asla Vazgeçmiyorum Ne Yaparsam Yapayım :(

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
unutmaya çalışıyorum mecbur unutmalıyım

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Telefon numarası felan yokmu ?

Invoke

Invoke

Üye
Başka şeyler düşün, hacı.