Terim Donemi Bitti

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
Terim Donemi Bitti
Fatih Terim Galatasaray ile yollarini ayirdi.

arslanla

arslanla

Üye
Milli takımımıza hayırlı olsun...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Galatasaray'ı iyi günlerin beklemediği kesin ...

codblackops2

codblackops2

Üye
Gecmis olsun

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Milli takımımza hayrlı olsn

achambo

achambo

Üye
terim gitmemeliydi

Samet.25

Konu Sahibi
galatasaray sıkintida bu saatten sonra onunde onemli maclar varken bu karar zor duruma sokar gs yi

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben bu karar olumlu bakıyorum milli takıma başladıktan sonra takımı ihmal ettiğini düşünüyorum

Samet.25

Konu Sahibi
ben bu karar olumlu bakıyorum milli takıma başladıktan sonra takımı ihmal ettiğini düşünüyorum
katılmıyorum milli takıma gittikten sonra sadece 2 mac oldu biri real madrid ile digeri beşiktas ile beşiktası zaten yenmişti. Real madrid'ede 6 0 yenilmesi gayet normal gidip mahalle takımına yenilmedi real e yenildi besiktasıda ardından yendi. Halka sizin düşünceniz gibi bir düşünce yaratıp öyle atmak istediler terimi ama %95 yemedi bu oyunu. Aysal zaten sevmiyodu terim i albayrak ı göndermesiyle değişiklik sinyallerinide önceden vermişti.

AkıllıBıdık

Üye
bence teknik direktör gelene kadar drogba hem yönetmeli ve oynamalı

gutihaz1

gutihaz1

Üye
galatasaray kümeye tezahüratı yapılıyordu iki sene evvel adam aldı iki sezon şampiyon yaptı avrupadan gelen parayla belini doğrulttun sonra biz çok profesyoneliz tamamen nankörlük kadir kıymet bilmezlik başka birşey değil

• Beğen
Tepkiler: nina16 ve Samet.25

Samet.25

Konu Sahibi
galatasaray kümeye tezahüratı yapılıyordu iki sene evvel adam aldı iki sezon şampiyon yaptı avrupadan gelen parayla belini doğrulttun sonra biz çok profesyoneliz tamamen nankörlük kadir kıymet bilmezlik başka birşey değil
aynen

nina16

nina16

Üye
Yönetim çok yanlış yaptı... Terim in kovulmasi ile Borsa da FB hisseleri yükseldi ya, daha başka ölçü aramaya gerek var mı?

Üst Alt