Haber Lumia 920 Sahipleri;kameranızın Ayarlarıyla Oynamayın Bu Resimler Gercek

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 920 Sahipleri;kameranızın Ayarlarıyla Oynamayın Bu Resimler Gercek
Arkadaşlar hepimizin bildigi gibi akıllı telefonlarda Lumia920 oldukça iddialı bir kameraya sahip. Fakat bazen bazı arkadaşlarımız cektikleri resimlerden tatmin olmayarak şikayetci oluyor. Aşagıda verdigim linkteki resimler Lumia920 resim galerisi. Resimlere baktıktan sonra kamera ayarlarınızla oynamamanızı tavsiye ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: umutgidik, Dexter Morgan, beats ve 3 diğerleri

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Adam Lumia 920 ile şaheserlere imza atmış resmen :)

My-sQLL

My-sQLL

Üye
kamera ayarıyla oynayarak daha iyi sonuçlar elde ederiz. Yakın çekim arka ışık ayarlaması gibi.

• Beğen
Tepkiler: ON9
eRdaL.

eRdaL.

Üye
bunlar gerçek mi:) bilgi için tsk ler gündüz çok iyi fotolar çekiyorum fakat aksam veya renkli ışıklı yerlerde çok kötü yada ince Bi ayar var ben beceremiyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Hafta sonu bir kac resim cektim ben de lumia925 ile yani fotograf cekmek gercekten zor iş

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Yok artık meğer Lumia 920 neymiş öyle ya canavar gibi makine.

pirenuri

pirenuri

Üye
böyle Bi manzarayı buldunuz tripotu da verdiniz de biz mi çekmedik ?

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
ÖEY

ÖEY

Üye
Vay arkadaş onlar nasıl fotolar öyle yahu :blink: Yeminlen ben fotoğraf çekmeyi bilmiyormuşum bunu bir kez daha onaylamış oldum :blush:

• Beğen
Tepkiler: ON9
4MaGuS

4MaGuS

Üye
çekmeye alışmak lazım daha biz telefonların sistemine anca alıştı sayılır kamera baya uzun sürücek tahminen 2 ayı bulur benim alışmam

Türe

Türe

Üye
Ben s3 ile çok iyi şeyler çekiyorum 920 , 925 ya da 1020 olsa ohoo :ehe

q0nzalez

q0nzalez

Üye
tripod, nokia pro cam, manzara :D tripod çok şey değiştiriyo bu fotoğrafta :) 2. fotoğrafta tripod olmasa pert :D

OozyStaw

OozyStaw

Üye
abi bende de bu telefondan var ama icraat yok :D

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
ayarlarımı sıfırladım bunları gördükten sonra :ehe
Şaka bi yanada abi şimdi bi fotoğrafçılar var bide fotoğraf çekmeye çalışanlar var.Bizler ikincisindeniz rastgele fotoğraf çekenlerdeniz o yüzden bizim böyle fotoğraflar çekmemiz zor :D

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Hafta sonu bir kac resim cektim ben de lumia925 ile yani fotograf cekmek gercekten zor iş

son resim uğur böcekli macro mod arka tarafı gayet güzel flulaştırmış üstüne düşen görevi iyi yapmış sanırsam, demekki isteyince başarı sağlanabiliyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
son resim uğur böcekli macro mod arka tarafı gayet güzel flulaştırmış üstüne düşen görevi iyi yapmış sanırsam, demekki isteyince başarı sağlanabiliyor
istenince değil ışık açısından. Açıyı iyi ayarlamak gerekiyor. Fakat lumia1020'deki gibi bir kamera olunca açı hataları da kapatılıyor.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
8. satır artadaki resim oldukca cesur bi çekim hangimiz deneyebiliriz nasıl çekti bilmiyorum ama görünüşe göre sıvı temasından kesin garanti dışı kalmıştır
istenince değil ışık açısından. Açıyı iyi ayarlamak gerekiyor. Fakat lumia1020'deki gibi bir kamera olunca açı hataları da kapatılıyor.
amacım 1020 yi karalamak değil tabiki ama bi önceki karşılaştırmada elma resimlerinde bu konuyu tartışmıştık demek istediğim 8.7 mp lumia da flulaştırma konusunda güzel sonuçlar veriyor önemli olan biraz radikal olmak tabiiki çekilen açı ortamın aynı olmaları çekimlerde bi etkendir ve bizi yanıltabilir

pirenuri

pirenuri

Üye
Fotoğrafı da iyi çekmek gerekiyor . Fotoğraf çekmeyi çok iyi bilen insana çok kötü kameralar bile yeter , onlarla bile çok iyi sonuç çıkarılabiliyor. Kameraya kullanmayı bilmeyene Lumia 1020 versen me vermesen ne

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:oha: :aha: tek kelimeyle süper ya başka bir deyişle nokianın böle güzel çekim yapma tarzına hayran oldum ya

umutgidik

umutgidik

Üye
Ne yalan söyleyim resimler hiç inandırıcı değil, tabikide L920 ile çekilmiştir ondan şüphemiz yok ama bizdeki sonuçları görünce DSLR ile çekilmiş gibi duruyor hepsi. Örn: Canon 500,600 3D Mark II gibi cihazları gördüm resmen :) Harika bir konu bu arada emeğine sağlık

ZzZz11

ZzZz11

Üye
Çok güzel.
şu telefonun resim çekmesi ile ilgili bir ders anlatım konusu olsa çok güzel olur.
yoksa biz böyle resimleri zor çekeriz.