Beklenen Oldu.. Iphone5s Touchid Kirildi

Sponsorlu Bağlantılar

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
Beklenen Oldu.. Iphone5s Touchid Kirildi
Beklenen olay oldu. En eski hacker gruplarından Chaos Computer Club, iPhone 5S parmak izi sistemi TouchID'yi kırdı.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tamer şahin'inde dediği gibi: "IOS'i üretenler tasarımcı, Android'i üretenler hacker"

Son düzenleme:

turbocore35

turbocore35

Üye
yürüyün be apple akıllanmalı sanki yaptıgıu sistem kırılmıcak hackerler neden var acıba sormak lazım :D

Samet.25

suan kirilsada fark etmez daha gelisecektir zaten ilerde apple gerekli mudahalede bulunur bunlar android ci provakotorler ve dis gucler :D

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
Tamer Şahin'inde dediği gibi: "IOS'i üretenler tasarımcı, Android'i üretenler hacker"

turbocore35

turbocore35

Üye
ben kendim telefoncu dükkanımız oldugu için tüm model telefonları desem yeridir kullandım şuan en güvenli wp8 oldugu ıcın onu kullanıyorum :D ama bence apple kendini sistemleri aşılmıycak güçteymiş gibi sanıyo google saten androidi saldı sadece abudik gubidik sürüm üretiyo ayda yılda bir :D kimse kızmasın darılmasın şahsi fikrim bu BENİM. :D

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
ben kendim telefoncu dükkanımız oldugu için tüm model telefonları desem yeridir kullandım şuan en güvenli wp8 oldugu ıcın onu kullanıyorum :D ama bence apple kendini sistemleri aşılmıycak güçteymiş gibi sanıyo google saten androidi saldı sadece abudik gubidik sürüm üretiyo ayda yılda bir :D kimse kızmasın darılmasın şahsi fikrim bu BENİM. :D

windows phone 8 neden güvenli, çünkü fazla tercih edilmeyen bir işletim sistemi ve hackerlarda kırmaya çalışmıyor uğraşmıyorlar bile :)
yoksa sanki kıramadıklarındanmı güvenli suanda.

turbocore35

turbocore35

Üye
windows phone 8 neden güvenli, çünkü fazla tercih edilmeyen bir işletim sistemi ve hackerlarda kırmaya çalışmıyor uğraşmıyorlar bile :)
yoksa sanki kıramadıklarındanmı güvenli suanda.
yok kırıldı saten android alıpta napcan

turbocore35

turbocore35

Üye
t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
turbocore35

turbocore35

Üye
bu kadar bir telefon yok ya. siz siz olun galaxy den uzak durun :D donma kasma kendi kendi kapanma. her sorun vardı
birazda şansına ama donma kasma androidin kurucusu yani :D virüs malware:D

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
Türe

Türe

Üye
Tek sorun onlar değildi. Örneğin 10dk dan fazla internette gezinirsem telefon kafayı yiyodu. klavye açlmıyodu. resetleniyodu felan
Sorunluymuş anlaşılan. Garantiye verseydin keşke. Ama şahsen şu an S4 almam hala oturduğunu düşünmüyorum.

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
Sorunluymuş anlaşılan. Garantiye verseydin keşke. Ama şahsen şu an S4 almam hala oturduğunu düşünmüyorum.
Haklısın. zaten daha önce açtığım bir konuda da diğer s4 kullanıcılarında böyle bir sorun olmadıgını gördüm. 3 Defa garantiye yolladım birsey yapmadılar.sorun yok diyorlardı. Sonra telefoncu arkadasım ile yolladım onunda serviste calısan bir arkadası vardı rapormu ne yazdı telefonu yolladılar 10 gün sonra iade kararı cıktı teknosadan gittm paramı aldım.

53cc

53cc

Üye
Izninizle gülmek istiyorum :D

Üst Alt