Değiştirmek Mantıklı Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
    Konu Sahibi
Değiştirmek Mantıklı Mı?
Arkadaşlar malumunuz discovery kullanıyorum.Bir arkadaşım 250 lira farkla 4s takas yapalım dedi sizce mantıklı mı?

LimePie

LimePie

Üye
tabiki mantıklı kesinle yapmalısın ama cihazı iyi incele derim çünkü kırığı çıkığı varsa gmd ve paran boşa gitmiş olur :oke:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
alette bi sorun yoksa mantikli

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
    Konu Sahibi
Aklımda ki tek soru işareti cihazın yurtdışı olması onun dışında hiç bir problemi yok sürekli elimde cihaz zaten yakın arkadaşımın.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
4s=5

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Al kardeşim :)

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
    Konu Sahibi
Valla ay başı gmd maceram bitecek sanırım.:cry:Aklımda onun yerine gmd+ipod 5 kombosu yapmak vardı ama şanslıyım herhalde 2 sini birden kısa yoldan kapatabilicem.:thumbup:

canersonmez94

canersonmez94

Üye
arkadaş eğer telefonda sorun yoksa ve eğer sen androidten ios os geçişinde sorun yaşamayacaksan hiç düşünmeden al

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş eğer telefonda sorun yoksa ve eğer sen androidten ios os geçişinde sorun yaşamayacaksan hiç düşünmeden al

İos kullandım daha önce problem yok o açıdan.Telefonda temiz 16 gb siyah ay başı geçiyorum inşallah.

• Beğen
Tepkiler: canersonmez94
Kerim.

Kerim.

Üye
250 az gibi telefon geveyli falan mi ki

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
    Konu Sahibi
250 az gibi telefon geveyli falan mi ki

Valla bakicam bu hafta zaten dedim benim telefonu 600 e sayalım filan diye öyle düşünürsek zaten yurtdışı cihazlarda 850-900 civarında internette.