Tavsiye Kafama Takılan Soruları Cevaplarsa Herkez Bi Fikir Edinebiliriz

Sponsorlu Bağlantılar

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Kafama Takılan Soruları Cevaplarsa Herkez Bi Fikir Edinebiliriz
arkadaşlar bi arkadaşım lg g2 yi benden önce satın almış kılıfsız olarak ve yorumları şöyle:
İyi aksamlar arkadaslar.
Beyaz renk 16 gb basari dist. İle iki yil garantili olarak 1.599 TL odeyerek bugun satin aldim.

Arti ozelliklerini yazmayacagim. Herkes fikir sahibidir bu konuda. Sadece eksik bulduklarimi paylasmak istiyorum.
-radyo yok.
-alt kisimda 2 tane ses cikisi var ancak hoparlor kalitesini kullandigim iki cihazla karsilastirmak istiyorum. iphone 5 ile kiyasla seviye dusuk,nexus 4 e gore cok basarili.
-gorusme esnasinda yogun sesli ortamlarda karsi tarafi duymakta gucluk cekiyorum. Ben vasat buldum. Sessiz ortamlarda ideal.
-arkadaki fonksiyonel tuslar alisana kadar sizi zor durumda birakabiliyor.Yanlislikla dokunma basma gibi. tuslari gormeden yerini tespit etmek cok zor.Ben hala alisamadim bu yenilikci tasarima
-gorilla glass2 ekran,kilifsiz kullanmak mantikli gelmiyor bana
- cihazin eldeki tutus hissi kaliteli fakat hala elimden dusecekmis gibi urkutuyor beni.

Ilaveten bilgi olarak:

-Cihazda acik uygulama yokken bos ram miktari 780mb
-16gb hafizanin 10.6gb kullabilabiliyoruz.
-4g turkiye icin yok diye biliyorum.
-multitouch var
Cihaz ilk acildigindan bu yana %100 ekran parlakligi 3g surekli acik, wifi 3 saat baglanti yogun indirme yaptim.
Tam 7 saatlik yogun kullanimim sonrasi %12 batarya suan. pil konusunda bizi hic uzmeyecegini dusunuyorum.

Cihazin resmini ve antutu test sonucunu paylasiyorum. İlk test 32000 cikmisti suanda 35000 seviyesinde.
ARKADAŞLAR BENDE DİYORUM LG G2 İLE OKULDAKİ HAVALI ARKADAŞIMLARIN YANINDA KÜÇÜK DÜŞMEK İSTEMİYORUM.BİRİNDE HTC ONE VE SAMSUNG GALAXY S4 VAR
SİZCE BENM TELEFONUM MU DAHA İYİ ONLARNKİMİ ?

caglar b

caglar b

Üye
G2 iyi telefon ama ben olsam htc one alırdım

istisna97

istisna97

Üye
G2 iyi arkadaşların bilmiyordur ben 7.sınıfa gectim bi kiz vardi 4sim var diye ama benim dikkatimi cekiyordu ararken kırmızı tuşa yazı sigmiyordu sonra surum bakayım dedim ve cikti android ve salak gibi kaldı.bidaha teli getirmedi ama bir erkek onu savunuyordu yani şöyle yok yurtdisi oldugu icin fln diye ama oda anlamiyordu sen ozelliklerini sole bidaha beyni error verir cevap vermez :)

ANIL

ANIL

Admin
Birilerine gösteriş olsun diye telefon alınmaz. İhtiyacın varsa alırsın. LG G2 firmanın son modeli ve tasarım konusunda iyi bir cihaz. Beğendiysen almamak için bir sebep yok.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Bu telefonla hava atma meselesi çok saçma değil mi? Neyin peşindesiniz?..G2, S4 ve Onedan iyi donanım olarak. Tasarım ve ses olarak One daha iyi. Tasarım yine kişiye göre değişebilir ama ses tartışmasız.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
Birilerine gösteriş olsun diye telefon alınmaz. İhtiyacın varsa alırsın. LG G2 firmanın son modeli ve tasarım konusunda iyi bir cihaz. Beğendiysen almamak için bir sebep yok.
aslında demek istediğim telefonu olan cahil arkadaşlarıma özelliklerden bahsetsem bana af buyur dicek insanlar nasıl laf anlatabilirim

ANIL

ANIL

Admin
aslında demek istediğim telefonu olan cahil arkadaşlarıma özelliklerden bahsetsem bana af buyur dicek insanlar nasıl laf anlatabilirim

Telefonu kullanarak anlatırsanız herkes anlar neyin ne olduğunu. Fazla takılıyorsunuz bazı şeylere.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Çocuk gibi hava atmak için telefon alınır mi ya. g2 2 sinden de iyi donanıma sahip ve diğer özellikleri de tatmin eskici seviyede ama dediğim gibi telefon alırken amacınız hava atmak olmasın.

Son düzenleme:
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
AHKE

AHKE

Üye
yeni nexusu bekle

Kerim.

Kerim.

Üye
G2 ile kucuk dusmek mi :o
İkisindende iyi elindeki telefon.acin bi rr3 karsilastirin anlarsin.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cihazın şu an resmi satışı yok ki
Nasıl almış arkadaşın ve nereden almış ?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
G2 de nasıl radyo yok ?
Var diye duydum , biliyorum ...
Artı telefonda 3 hoparlör var diye biliyorum ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şunu da belirteyim cihaz da gorilla glass 2 degil 3 var :)
Cihazim bir kac gün içinde gelecek ... Gördükce cok daha sağlam bilgiler sunmaya calisacagim...

• Beğen
By_Casparov

By_Casparov

Üye
arkadaşlar bi arkadaşım lg g2 yi benden önce satın almış kılıfsız olarak ve yorumları şöyle:
İyi aksamlar arkadaslar.
Beyaz renk 16 gb basari dist. İle iki yil garantili arak 1.599 TL odeyerek bugun satin aldim.

Arti ozelliklerini yazmayacagim. Herkes fikir sahibidir bu konuda. Sadece eksik bulduklarimi paylasmak istiyorum.
-radyo yok.
-alt kisimda 2 tane ses cikisi ancak hoparlor kalitesini kullandigim iki cihazla karsilastirmak istiyorum. iphone 5 ile kiyasla seviye dusuk,nexus 4 e gore cok basarili.
-gorusme esnasinda yogun sesli ortamlarda karsi tarafi duymakta gucluk cekiyorum. Ben vasat buldum. Sessiz ortamlarda ideal.
-arkadaki fonksiyonel tuslar alis a kadar sizi zor durumda birakabiliyor.Yanlislikla dokunma basma gibi. tuslari gormeden yerini tespit etmek cok zor.Ben hala alisamadim bu yenilikci tasarima
-gorilla glass2 ekran,kilifsiz kullanmak mantikli gelmiyor bana
- cihazin eldeki tutus hissi kaliteli fakat hala elimden dusecekmis gibi urkutuyor beni.

Ilaveten bilgi olarak:

-Cihazda acik uygulama yokken bos ram miktari 780mb
-16gb hafizanin 10.6gb kullabilabiliyoruz.
-4g turkiye icin yok diye biliyorum.
-multitouch var
Cihaz ilk acildigindan bu yana %100 ekran parlakligi 3g surekli acik, wifi 3 saat baglanti yogun indirme yaptim.
Tam 7 saatlik yogun kullanimim sonrasi %12 batarya suan. konusunda bizi hic uzmeyecegini dusunuyorum.

Cihazin resmini ve antutu test sonucunu paylasiyorum. İlk test 32000 cikmisti suanda 35000 seviyesinde.
ARKADAŞLAR BENDE DİYORUM LG G2 İLE OKULDAKİ HAVALI ARKADAŞIMLARIN YANINDA KÜÇÜK DÜŞMEK İSTEMİYORUM.BİRİNDE HTC ONE VE SAMSUNG GALAXY S4 VAR
SİZCE BENM TELEFONUM MU DAHA İYİ ONLARNKİMİ ?
madem hava atma amaçlı tel alıyosun iphone 5s alsaydn ya.:dry:

• Beğen
boran9999

boran9999

Üye
Gold bilgisayarda c.tesi 16GB lik olan modeli stoklardaydı.

Üst Alt