Pokemon

Sponsorlu Bağlantılar

01wampire01

Üye
    Konu Sahibi
Pokemon
Arkadaslar bu aralar canim cok pokemon oynamak istiyor. Onceden telimde vardi pokemon ancak tel degisince gitti .her yerde aradim ama bulamadim dedim bu maxicepte kesin vardir gordugum en iyi forum dedim. Varmidir acaba pokemon surumleri eski yeni fark etmez .

Simdifen tsk ler

crazypaker

crazypaker

Üye
Kardesim öncelikle gba emulatör kurucaksın forumda mevcud forumda bulamazsanda google playda mevcut emulatörü kurduktan sonra google'a gba rooms diye aratıp çıkan ilk siteden bir sürü oyun indirebilirsin sana sadece emulatorü acıp oyunu gösterip oyuna baslamak kalıyor oyun olarakta tavsiyem pokemon fire red ve pokemon emerald olur;)

01wampire01

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim öncelikle gba emulatör kurucaksın forumda mevcud forumda bulamazsanda google playda mevcut emulatörü kurduktan sonra google'a gba rooms diye aratıp çıkan ilk siteden bir sürü oyun indirebilirsin sana sadece emulatorü acıp oyunu gösterip oyuna baslamak kalıyor oyun olarakta tavsiyem pokemon fire red ve pokemon emerald olur;)
ÇOK SAOL KARDESIM YARDIMLARIN İÇİN
ÇOK SAOL KARDESIM YARDIMLARIN İÇİN
PEKİ KARDESIM BUNUN TÜRKÇESİ VAR MI ??

crazypaker

crazypaker

Üye
Fire red türkcesi var biraz araman yeterli pokemonturkiye.com bi göz atabilirsin oyunlar ve bolumler bilgi paylasimlari mevcut:)