Ipad 2 Ios 7 Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ipad 2 Ios 7 Fotoğrafları
iOS 61.3 varken iPad 2

ve iOS 7 ile iPad 2

Tüm fotoğraflar bana aittir. Lütfen alıntı yaparsanız ismimi yazın.

zx6r

zx6r

Üye
hocam fotoğraflar sitede var zaten kullanım hakkında bilgi verseydin ipad kullanan arkadaşlar için iyi olurdu.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
hocam fotoğraflar sitede var zaten kullanım hakkında bilgi verseydin ipad kullanan arkadaşlar için iyi olurdu.

iPad 2 de nasıl göründüğünü göstermek için paylaştım ama görmemiştim paylaşıldığını iOs 7 fotoğraflarının

netzach

netzach

Üye
iPad 2'de kasmıyor mu iOS7?

zx6r

zx6r

Üye
iPad 2 de nasıl göründüğünü göstermek için paylaştım ama görmemiştim paylaşıldığını iOs 7 fotoğraflarının

sen yanlış anladın ben paylaşmadım ama sitede var. demek istiyorum ki ios7 yi kurdun ipad 2 ye kullanımı hakkında bilgi ver. kasıyormu, stabil çalışıyor mu, menü geçileri, efektleri, bilgilendir.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ben siz paylaştınız demedim zaten paylaşıldığını dedim. iOS 6 da nasıl hızlı,stabil,kasmadan çalışıyorsa iOS 7de de öyle çalışıyor. Sadece tema ve efekt değişik.
iPad 2'de kasmıyor mu iOS7?
Hayır çok hızlı çalışıyor. 6da ki gibi hızlı,stabil.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler :)

MrExpert

MrExpert

Üye
ipad de whatsapp kullanabiliyormusunuz ?

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
ipad de whatsapp kullanabiliyormusunuz ?
Baktım cıkmıyor. Instagram da cıkmıyordu itunes ile bilgisayardan indir dedim sonra iPad den girdim appstore a oradan indirdim ama ekrana cok büyük geldi sadece iphone destekledigi için. O yöntemle yüklenir ama ekrana yazılar görüntüler kalitesiz büyük gelir

netzach

netzach

Üye
Instagram zoom'lu olarak kullanılabiliyor iPad'de rahatlıkla, uygulamanın kendi içinde bu özelliği mevcut.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp kullanabilmek için bir mobil numaradan onaylanması gerek engel olabilir bu durum
bi yükleyeyim iPad e bakalım ne olacak

edit: itunes ile yükledim bilgisayardan ama ipad de gözükmüyor sanırım sim kartsız olmaz.

Son düzenleme:
marist

marist

Üye
Güzelmiş :)

Üst Alt