S4 mini, Şarjın beklemedeyken bitmesi.

Sponsorlu Bağlantılar

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini, Şarjın beklemedeyken bitmesi.
Arkadaşlar telefonu yeni aldım. Ama telefonun büyük bir sorunu var beklemedeyken çatır çatır şarj yiyor. Sadece ana uygulamaları yükledim foursq, instagram, vine, fb, messenger gibi.. herşey kapalıydı arkaplanda. Wifi mobil veri vs. Gece %45 şarj ile bıraktım, akşam 3-4 gibi uyandığımda %13e inmişti.. Bunun çözümünü bilen veya bu sorunu yaşayan var mı aranızda? Bildiğim kadarıyla S4te de böyle bi sorun var.

Türe

Türe

Üye
Wifi açık miydi tam anlayamadim ? Eğer aciksa normal. Degilse pil bolumune girip hangilerinin cok yedigine bir bak

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Abi her şey kapalıydı + olarak güç tasarrufu modundaydı. Çok şaşırdım. Baktığımda hiçbir uygulama gözükmüyor. Sadece ekran ve android işletim sistemi var en üstte. ve şarj grafiği rengi o saatlerde sarı gözüküyor. Yüklerim ekran görüntüsünü buraya

Türe

Türe

Üye
Wakelock detector ' ü yukler misin bir ? Bakalim hangi uygulamaymis bu kadar somuren

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Yukledigin bir uygulama sebep oluyordur büyük ihtimal.
Benim tel aksamdan sabaha yüzde 2 ancak gidiyordur

Tolga3521

Tolga3521

Üye
Bazı canlı duvar kağıtları çok götürüyor. Canlı duvar kağıdımı kullanıyorsun ?

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Yukledigin bir uygulama sebep oluyordur büyük ihtimal.
Benim tel aksamdan sabaha yüzde 2 ancak gidiyordur
Belki de. Line kullanmıyordum onu sildim. Diğer uygulamaları sayayım. Whatsapp, instagram, vine, foursq., Facebook, messenger, skype, twitter, vodafone self servis ve fizy. Bunların dışında bir uygulama yok.
Bazı canlı duvar kağıtları çok götürüyor. Canlı duvar kağıdımı kullanıyorsun ?
Hayır, sadece basit bir duvar kağıdı kullanıyorum.

Bağlantı vs. konusunda hiçbir şey açık değil. Tek açıklaması bunu yapan bir uygulamanın olduğu.
Wakelock detector ' ü yukler misin bir ? Bakalim hangi uygulamaymis bu kadar somuren
Yükledim. nasıl kullanacağımı da yazarsan sevinirim dostum.

Samet.25

yukledigin uygulamalar cok ram harciyo arka planda ondan olmus olabilir ama bi yandanda stock romda bu kadar harcamasi anormal teldede sorun olabilir bataryayi cikarip 5 10 dk bekle tak gene olmassa teli fabrika ayarlarina dondur gene olmassa garantiye ver gitsin sonucta yazilimsal hata mudahale ederler

• Beğen
Tepkiler: nanotex
codblackops2

codblackops2

Üye
Belkide gece elektrikler kesilmiştir :hmmm

Ama genede cok hızlı inmiş

.caner.

.caner.

Üye
Benim telefonda gece 80 de falan bırakıyorum 75 de aliyorum ?

Türe

Türe

Üye
Uygulamaya girip buraya ss yi atarsan yardimci olayim

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Türe

Türe

Üye
Facebook somurmus gibi duruyor

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Evet. 1444 defa uyandirmis facebook islemciyi. Bu inanılmaz yorucu.
1380 yazıyormuş gözlerim biraz sorunlu sanırsam :D yardımın için teşekkür ederim sileyim onu bakalım ne farkedecek

Türe

Türe

Üye
Ne demek :good:

• Beğen
Tepkiler: nanotex
nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Yine gitmiş yaklaşık %30

Türe

Türe

Üye
Bence sen telefona format at

ANIL

ANIL

Admin
Aynen. Telefona format atıp kullanmadığın uygulamaları devre dışı bırak. Bende %2 düşüyor.