Xperia Z my xperia yardim

Sponsorlu Bağlantılar

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z my xperia yardim
Arkadaşlar elimde.xperia Z var fakat my xperiayi ayarlar>xperia tm de bulamiyorum telefon en son sürümde değil güncellemedim guncelleyincemi gelicek elimdeki xperia.Z.c6603

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edicek yok mu

Invoke

Invoke

Üye
Güncelleyince geliyor olabilir, belki... Çünkü yeni bir uygulama diye biliyorum.

fk555897

fk555897

Üye
Sony'lerde 4.2.2 sürümü ile gelmiş my xperia.

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Saolun su anda sürüm 4.1.2 daha guncellemedim

hizan

hizan

Üye
telefonunu güncelle. o zaman geliyor.

sana tafsiyem birde kernel room at ve rootla telefon uçuyor o zaman şarzı da uzun uzun gidiyor.

Invoke

Invoke

Üye
Aga, yanlış anlamazsan bir şey demek istiyorum son 2haftadır tüm forumda room yazıyor. Room oda demek. Rom> read only memorynin kısaltması olması gerek.

Bir de root yapınca telefon uçmaz. Root sadece bazı ayarları ya da işlemleri yapabilmen için aldığın sınırsız yetkidir.

Benim de yeni xperia telefon alanlara tavsiyem rom atarsanız da stock based rom atın, bootloaderı açmayın. Bootloaderı açarsanız garanti dışı kalabilirsiniz, unutmayın. Rootla filan bir şey olmaz garanti konusunda. İz bırakan şeyler deil çünkü ama bootloaderı açtığınızda bazı dosyalar siliniyor; eğer servis bakmak isterse kesinlikle anlar.

• Beğen
Tepkiler: omursevim
hizan

hizan

Üye
kardeşim ben room un açılımından anlamam.

fakat room telefon yazılımıdır.

root ise yetkidir ve telefonu hızlandırır.

gerisini bilmem.

Invoke

Invoke

Üye
kardeşim ben room un açılımından anlamam.

fakat room telefon yazılımıdır.

root ise yetkidir ve telefonu hızlandırır.

gerisini bilmem.

İşte room değil rom telefon yazılımıdır.

forcerecon

forcerecon

Üye
Merhaba;

Ben Xperia Z cihazımda my xperia servisini kullanıyorum.Hangi sürümde bu özelliğin aktif olduğunu bilmiyorum ama cihazımın sürümü 4.2.2 ve derleme numarasının son 3 sayısı .244.Bu sürümde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Telefonunuzu güncellemek istiyorsunuz fakat telefonunuzu güncellerseniz 23 eylülde yayınlanan 10.3.1.A.2.67 derleme numaralı yazılımını kurmuş olacaksınız ve bildiğim kadarı ile bu sürümün henüz rootu yok.Tavsiyem bootloaderi bozmadan yeni çıkan bu güncellemenin rootu çıkana kadar beklemeniz.

İyi forumlar..

hizan

hizan

Üye
Arkadaşım kim demiş root u yok diye bilmeden yorum yapmayın ben 1 haftadır rootlu kullanıyorum ve konuda root nasıl yapıldığı yazıyor.

Invoke

Invoke

Üye
Doomlord reis rootlar :pro:

forcerecon

forcerecon

Üye
Şuan bende rootlu kullanıyorum fakat dikkat ederseniz

Üst Alt