s6500D'ye Root Hakkında Bir Soru

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
s6500D'ye Root Hakkında Bir Soru
Arkadaşlar bazı bazı araştırıyorum bu ve diğer forumları; ama halen kafamda kalan 3 soru var. Sizinle paylaşayım da şu meseleyi bir çözelim istedim mümkünse.

1: Bu telefona root yetkisi vermek için illa rom yüklemek gerekir mi demiştim, bir arkadaş" gerekmiyor dedi. Ancak Odin programına lüzum olmadan root yüklemeye dair bir konu açılmış. O konuda clocwork mod 6 diye bir şeyden söz ediliyor. O bir tür uygulama mıdır, yoksa bir rom mudur? Tam çözemedim o meseleyi.

2: Android 2.3.6 ile 4.2.2 arasındaki farkları az sonra yeniden araştıracağım. Lakin rom'dan ziyade root benim için çok daha önemli. Çünkü telefonu artık gerçekten zor kullanıyorum. Yani root yetkisi isteyen kimi programlar var ki onlar lazım bana. Çünkü ram optimize uygulamaları ile açık olan her şeyi sonlandırsam da tekrar çalışıyorlar. Ancak root yetkisi olsa, askıya alabilirim o uygulamaları. Bu da devamlı boş alan demektir; haksız mıyım?

3: Rom'a gerek kalmadan, telefonun orjinal rom'unu ve android sürümünü bozmadan s6500D'ye root yetkisini verebileceğim konu hangisi forumda? Bir türlü emin olamadığım için size soruyorum. Ben https://www.maxicep.com/forum/konu/root-galaxy-mini-ii-gt-s6500d-odinsiz-root-atma.781084/ bu konudur diye düşündüm ama emin olayım istiyorum.

Buradan ve özelden cevap atan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
1. clocwork mod 6 uygulama ya da rom değildir.

2. doğrudur.

3.evet. konu o.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Günümü kurtardın diyebilirim. Teşekkür ediyorum. Telefon şarj olduktan sonra clockwork 6'yı yükleme konunu inceleyeceğim, sonra da root konusuna bakacağım. Hadi bana bismillah. :))

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
Günümü kurtardın diyebilirim. Teşekkür ediyorum. Telefon şarj olduktan sonra clockwork 6'yı yükleme konunu inceleyeceğim, sonra da root konusuna bakacağım. Hadi bana bismillah. :))
:rica:.
inş. yaparsın

Üst Alt