dropbox la ilgili bir sorum var

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
dropbox la ilgili bir sorum var
arkadaşlar dropbox yüklemiştim iki gün önce ücretsiz 2gb bana az geldigi icin hemde arkadaş davet edince ayrıyetten 500mg verdiginden başka bir facebook hesabı acıp davet ettim davet ettikten sonra 2gb artmışmı diye baktıgımda 50 gb olmuş hemen uste ingilizce Sen 48 GB kazandınız!Artık Dropbox içinde şeyler 50 GB'a kadar saklayabilirsiniz.Dropbox için arkadaşlarınıza davet ederek daha fazla boş alan kazanabilirsiniz yazıyordu acaba bu 48 gb gecerli bir sure icinmi yoksa bundan sonra 50 gb alanamı sahibim

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bi ara arastirmistim bes maddeden olusan bisey vardi arkadasinla paylas bilgisayara kur felan bunlari yapinca 50gb oluyomus ama yorumlarda iki yillik yaziyodu. sitesinde de aciklama yok heralde ben de ugrasmadim arada kendi kendine artiyo. benim suan 5gb %20 dolu.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
bi ara arastirmistim bes maddeden olusan bisey vardi arkadasinla paylas bilgisayara kur felan bunlari yapinca 50gb oluyomus ama yorumlarda iki yillik yaziyodu. sitesinde de aciklama yok heralde ben de
ugrasmadim arada kendi kendine artiyo. benim suan 5gb %20 dolu.

Evet 2 senelikmis devamlı olsaydı iyiydi

mcnpl4

mcnpl4

Üye
iki sene sonra dosyalar nolcak:ehe neyse zamanla artiyo kendi kendine yetecek kadar olur ilerde. bes alti ay oldu iki katinca cikti kotam. buyuk kismi da bos

Üst Alt