Lumia pdf açmıyor mu

Sponsorlu Bağlantılar

igordom

Üye
    Konu Sahibi
Lumia pdf açmıyor mu
Lumia620 telefonumun hafıza kartı yok ama documents kısmına pdf kitap attım okumak için telefona baktım adobe reader ve pdf reader danda baktım görmüyor illa hafıza kartına atıp ordan mı açmak gerekiyor ?

skynet

Üye
Hafıza kartıyla bir alakası olacağını sanmıyorum ben kullanıyorum bu güne kadar açmadığı pdf dosyası görmedim :oke:

Son düzenleme:
n000k

n000k

Üye
Lumia620 telefonumun hafıza kartı yok ama documents kısmına pdf kitap attım okumak için telefona baktım adobe reader ve pdf reader danda baktım görmüyor illa hafıza kartına atıp ordan mı açmak gerekiyor ?
hafıza kartı ile alakası yok dostum. benim telinde hafıza kartı yok ama documents kısmına attığımda adobe reader yada pdf reader ile açabilliyorum.. attığın dosyalarda bir problem olmasın? :hmmm

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşım bak attıgın dosyaları ben meseela bir çok dosya attım hatta kıyaslama yaptım bir kaç pdf tarayıcı ile sonunda 2 tane tarayıcı bıraktım açmak istedigin doyayı officeden açman gerekiyor orda da pdf dosyası gösteriliyor ve hangi programda açmak istedigini soruyor sana yani kısaca mini dosya yönetici diye biliriz office için birde böyle dene

sekajmer

sekajmer

Üye
he açıyı kele :kop::kop::kop:

igordom

Üye
    Konu Sahibi
beyler bu siteden indirdim pdf dosyalı kitaplar atıyorum documents in içine sonra telden giriyorum adobe reader veya pdf reader ikisindede görmüyor

4MaGuS

4MaGuS

Üye
beyler bu siteden indirdim pdf dosyalı kitaplar atıyorum documents in içine sonra telden giriyorum adobe reader veya pdf reader ikisindede görmüyor
arkadaşım üsteki yorumları hiç mi okumuyorsunuz ya ben ne yazdım üstte office içinden açıcaksınız pdf dosyaları hangisi olursa olsun mini dosya yönetici gibi bir şey o ilerde hatta dahada geliştiricekler officeyi dosya yönetici olma ihtimlai var diyenlerden onun için kontrol edebilicegiz her şeyi neyse işde

serinaga

serinaga

Üye
PDF açamama gibi bir sıkıntı yok Wp8 telefonlarda, ya dosya formatı yanlış (dikkat edin türkçe karakter olmasın), ya da yanlış klasöre atıyorsunuz ...

Üst Alt