Bilgisayarım USB3.0'ı görmüyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım USB3.0'ı görmüyor :(
MSİ GE60 602XTR modeline sahibim. Geçtiğimiz pazar WD MyPassport 1TB harddisk aldım. Dosyaları yedeklemeye çalıştığımda alttaki resimdeki gibi bi hıza sahibim :(

USB30 portuna takmama rağmen bilgisayarımda da böyle bi uyarı mevcut.

Uhops

Uhops

Üye
Driver yüklümü ve mavvi yere takıyor musun?

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8'de USB3.0 driverı entegre şekilde geliyormuş. İnternette win7 uyumlu driverlar var ama onlarda da uyumlu değil hatası veriyor. Ve evet sol taraftaki alttaki iki girişte de denedim :(

Son düzenleme:
Uhops

Uhops

Üye
:hmmm sanki sitede driveri/programı vardı. Öyle hatırlıyorum resmi siteden bak bi.

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Double post.

Son düzenleme:
Uhops

Uhops

Üye
Windows 8'de USB3.0 driverı entegre şekilde geliyormuş. İnternette win7 uyumlu driverlar var ama onlarda da uyumlu değil hatası veriyor. Ve evet sol taraftaki alttaki iki girişte de denedim :(
Windows 8'de USB3.0 driverı entegre şekilde geliyormuş. İnternette win7 uyumlu driverlar var ama onlarda da uyumlu değil hatası veriyor. Ve evet sol taraftaki alttaki SS yazan iki girişte de denedim :(
evet entegreymiş.

Uhops

Uhops

Üye
.

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8'de USB3.0 driverı entegre şekilde geliyormuş. İnternette win7 uyumlu driverlar var ama onlarda da uyumlu değil hatası veriyor. Ve evet sol taraftaki alttaki SS yazan iki girişte de denedim :(

Uhops

Uhops

Üye
Evet entegreymiş.

sena5135

sena5135

Üye
bios'a gir bi orda usb 3.0 enable yazıyom bak bi

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
bios'a gir bi orda usb 3.0 enable yazıyom bak bi

Evet budur :D Benim bilgisayar Freedos'tu geldiğinde açtıktan sonra win8'i usb'ye yazdırırken kardeşim kurcalamıştı demek ki o sırada kapatmış hıyar :D Default ayarlara dönünce düzeldi. Teşekkürler konu :locked2:

sena5135

sena5135

Üye
Evet budur :D Benim bilgisayar Freedos'tu geldiğinde açtıktan sonra win8'i usb'ye yazdırırken kardeşim kurcalamıştı demek ki o sırada kapatmış hıyar :D Default ayarlara dönünce düzeldi. Teşekkürler konu :locked2:
Hıyar :D

Üst Alt