Mersin ve Adanadan elden telefon alınır..

Sponsorlu Bağlantılar

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
Mersin ve Adanadan elden telefon alınır..
Arkadaşlar mersin merkez ve adana merkez elden tel alınır.

mazlum_0121

Üye
s.a kardes samsung galaxy ace var elimde tertemiz cihaz kutusu bile var beyaz kapagı kullanılmadı bile 2 tane kabı var kapatlı ve sade olmak üsre kulaklık herseyi tam adanadayım bn fiyat olarak 260 dan asagı düstmem sahibindene koydum 275 e elden olcagı için sana 260 dedim ilanı yeni kattım cihazın rengi siyah hiç yıpranma kırık dökük boya atması yok aldınmı eline sıfır sanarsın oyle diyim

iPandemonium

iPandemonium

Üye
s3 mini için pm attım

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
s3 mini için pm attım

pm gelmedi bana O.o
s.a kardes samsung galaxy ace var elimde tertemiz cihaz kutusu bile var beyaz kapagı kullanılmadı bile 2 tane kabı var kapatlı ve sade olmak üsre kulaklık herseyi tam adanadayım bn fiyat olarak 260 dan asagı düstmem sahibindene koydum 275 e elden olcagı için sana 260 dedim ilanı yeni kattım cihazın rengi siyah hiç yıpranma kırık dökük boya atması yok aldınmı eline sıfır sanarsın oyle diyim

as dostum ilgin için saol ama ace düşünmüyorum.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
s3 mini için fiyatım sabittir

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
fiyatı bildiren pm atmadın ki sabit olsun :)

siepls13

siepls13

Üye
elimde wonder var ilgilenirsen pm

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Bende Adanadan S3, S4, Note2 Vs. istersen Bana Ulaşabilirsin Kardeşim
istersen Elden Teslim Olur.

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
    Konu Sahibi
S3 E NE KADAR İSTİYORSUN ?

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Servet S3'ün Birkaç yazılım versiyonlu ve donanımsal olarak kamera vs. farklı olanlar var. Şöyle Özetleyeyim ve aşağıda yüklediğim resim dosyasını indirip S3, S4, Note 2 Bakabilirsin

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Çünkü Satmam ).
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 512mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 470 TL )
Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) ÇİN MALIDIR Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 470 TL )
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü
( Tercih Edilen Budur ). ( 490 TL )
Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Çift Çekirdek, 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 540 TL )

Sormak istediğin Soru Varsa Sorabilirsin, Telefonları Görmek istersen Bir Gün Adanaya Gelir, Kendinde incelersin...

Hasan