Arkadaşlar lütfen bakarmısınz(yardım edene +rep)

Sponsorlu Bağlantılar

DuzgunA1905

DuzgunA1905

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen bakarmısınz(yardım edene +rep)
Arkadaşlar benim telefonum s5830i modeli ve benim babamın telefonu sony xperia s.babamın telefonunda orta tuşa basılı tutunca çoğu telefondaki olduğu gibi bildiğiniz şöyle bi ekran geliyor
ama benimkinde mavi bi panel açılıo üstte geçmiş altta da görev yöneticisi yazıyo.benim telefonumda da orta tuşa basılı tutunca resimdeki gibi panel çıksın istiyorum bunun için ne yapmam lazım.
bir de bi sorum daha var.telefonumda menüyü açtığımda böyle normal olarak böyle oluyor

ama ben şeffaf olmasını istiyorum(menüyü açtığımızda duvar kağıdıda görülsün) aynen şöyle

bu sorun için launcher kullanıyorum fakat oda kullandığı 20 mb ram ile telefonu kasmakta bu iki sorunuma çözüm bulursanız çok sevinirim

Son düzenleme:

monteboy

monteboy

Üye
yazılımdan kaynaklı bir şey bu android 4.x.x'ten itibaren öyle oluyor. telefonuna uygun android 4.x.x romu varsa sende de olur öyle
launcher apex veya nova kullan bir şey harcamıyo hiç

The Shadow

The Shadow

Üye
yazılımdan kaynaklı bir şey bu android 4.x.x'ten itibaren öyle oluyor. telefonuna uygun android 4.x.x romu varsa sende de olur öyle
launcher apex veya nova kullan bir şey harcamıyo hiç
Saçmalıyorsun. 2.3.6 kullanıyorum bende şeffaf. Apex 20-25 novaysa 30-40 kullanıyor.mutlaka ace e portlamışlardır o görev yöneticisini xda dan bak :) launcher a gelince telefonun kendi launcherini silip istediğin bir launcheri koyabilirsin ben öyle yapıyorum :) fakat bunların hepsi root gerektirir :)

fk555897

fk555897

Üye
Babanın telefonunda Android 4 veya üstü bir yazılım yüklü. İstediğin ekran senin telefonundaki Görev Yöneticisinin biraz gelişmiş hali.

• Beğen
Tepkiler: DuzgunA1905
monteboy

monteboy

Üye
Saçmalıyorsun. 2.3.6 kullanıyorum bende şeffaf. Apex 20-25 novaysa 30-40 kullanıyor.mutlaka ace e portlamışlardır o görev yöneticisini xda dan bak :) launcher a gelince telefonun kendi launcherini silip istediğin bir launcheri koyabilirsin ben öyle yapıyorum :) fakat bunların hepsi root gerektirir :)
nerede saçmalıyorum kardeşim?

The Shadow

The Shadow

Üye
nerede saçmalıyorum kardeşim?
Arka planın şeffaf olması için 4.x.x android sürümü gerekmez. Asıl nova ve apex 4.x.x sürüm gerektirir ace e yükleyemezsin. Yüklesen bile cihaz çöker ace gibi telefonlar her launcheri kaldırmaz çünkü. Ayrıca öyle görev yöneticisi tasarımını falan başka romlardan portlayanlar var custom romları denerse belki istediğini bulabilir. Ve öyle bir şey kullanmıyor derken apex de nova da en az 40-50 mb ram yiyor. O telefonun toplam rami 158 mb ve adreno 200 gpu ya sahip. Bu düşük özelliklerle senin söylediğin şeyleri karşılayamaz.

monteboy

monteboy

Üye
Arka planın şeffaf olması için 4.x.x android sürümü gerekmez. Asıl nova ve apex 4.x.x sürüm gerektirir ace e yükleyemezsin. Yüklesen bile cihaz çöker ace gibi telefonlar her launcheri kaldırmaz çünkü. Ayrıca öyle görev yöneticisi tasarımını falan başka romlardan portlayanlar var custom romları denerse belki istediğini bulabilir. Ve öyle bir şey kullanmıyor derken apex de nova da en az 40-50 mb ram yiyor. O telefonun toplam rami 158 mb ve adreno 200 gpu ya sahip. Bu düşük özelliklerle senin söylediğin şeyleri karşılayamaz.
ben görev yöneticisi hakkında demiştim 4.x üstü gerekir diye. launcher'ı açar mı açmaz mı bilmiyorum

Üst Alt