Herkesi Şaşırtan S4 !

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
Herkesi Şaşırtan S4 !

Ortaya çıkan bu Galaxy S4 resminde, telefonun üzerindeki işletim sistemi herkesi şaşırttı!MeeGo ve Bada işletim sistemlerini hatırlayan var mı? Nokia'nın Windows işletim sistemine geçtiğini açıklamadan önce desteklediği ve açık kaynak kodlu olarak geliştirilen MeeGo ve Samsung'un büyük ümitlerle geliştirdiği Bada, telefon piyasasındaki hızlı gelişmeler sonrasında daha hayata geçemeden unutulup gitti... Ancak yeni mobil işletim sistemi geliştirme çalışmaları yine de son bulmadı. Linux Vakfı'nın önderliğinde, Intel ve Samsung tarafından geliştirilen Tizen sistemi hakkında yeni bir fotoğraf sızdı. Samsung Galaxy S4 üzerinde çalışırken fotoğrafı çekilen Tizen'in köşeli, dörtgen bir tasarımı olduğu anlaşılıyor. İşletim sisteminin pil ve operatör bilgisinin bulunduğu mesaj barının telefonun alt kısmında yer alması dikkat çekiyor. Arayüz hakkında önemli bir ipucu vermeyen fotoğraf hakkında en önemli detay, işletim sisteminin Galaxy S4 üzerinde çalışıyor olması. Bu da Samsung'un, Tizen ile çalışan bir Galaxy S4 modelini piyasaya sürme ihtimalinin olduğunu ortaya çıkardı. Ancak konu hakkında kesin bir bilgi yok.

man20

man20

Üye
Galaxy'nin tasarımları hep aynı olduğu için S5 ile karıştırıyor olabilirler.

ucnumara

ucnumara

Üye
Tizen'i Galaxy dışında yeni bir seride kullanacaklar diye biliyorum.

Türe

Türe

Üye
Belki direkt geçiş hakki sunarlar Tizene

Samet.25

Konu Sahibi
fk555897

fk555897

Üye
Hem Android hem de Tizen'i verseler güzel olur.

-Emre

-Emre

Üye
keşke dual boot olsa :D ancak 1-2 yıldan önce tizen gelmeyecek.

MaxipmaN

Üye
tizenden dolayı android almak saçma mı yani?mesela seneye android alsam ben?

Invoke

Invoke

Üye
tizenden dolayı android almak saçma mı yani?mesela seneye android alsam ben?

Değil, alakası bile yok. Bu fotoğraf konuda da yazıldığı gibi doğru düzgün bir bilgi vermiyor. İleri de gelişip farklı bir seri ile sunulabilir Tizen ya da aynı telefonun Tizenli versiyonu olur vs. Bunu bilemeyiz şuan için; ama android almak saçma olmaz. Ki şu ad var seneye diyorsun, seneye konuşuruz, neler neler değişiyor, o zaman bakar, karar verirsin.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Değil, alakası bile yok. Bu fotoğraf konuda da yazıldığı gibi doğru düzgün bir bilgi vermiyor. İleri de gelişip farklı bir seri ile sunulabilir Tizen ya da aynı telefonun Tizenli versiyonu olur vs. Bunu bilemeyiz şuan için; ama android almak saçma olmaz. Ki şu ad var seneye diyorsun, seneye konuşuruz, neler neler değişiyor, o zaman bakar, karar verirsin.

tmm sağol kardeşim

blacktalon

blacktalon

Üye
Cince yazilar var ne oldugu belli degil o telefonun s4 degildir o benzeri cin mali bir modeldir

• Beğen
Tepkiler: safakk34
Türe

Türe

Üye
Dikkatli bakarsanız ve S4 ü biliyorsanız S4 old. anlarsınız. Çok zor bişey değil.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Korece o O_o

• Beğen
Tepkiler: blacktalon
blacktalon

blacktalon

Üye
Evet korece bir anda bakinca cince gibi geldi