Arkadaşlar sipariş verdim ama....

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sipariş verdim ama....
Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarcıya gittim lenovo g580 siparişi verdik yarın gelir dedi bana neyse bu verdiği siteyi ben gördüm bu sitede pc yi buldum baktım güzel aynı adamın saydığı öZelliklere sahip ama stokta var yazıyor fiyatı göremiyorum :-S site bu pc bu arkadşlar şimdi ben fiyatı nasıl öğrenicem bana adamın verdiği fiyat ile farkını hesaplamak istiyorum yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

By_Casparov

By_Casparov

Üye
genel olarak bazı sitelerde 1200 tl yazıyo kdv dahil.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Abi sağolasın bana 1300 dedi normal demi yani bide bu sitede ekran kartı 1 gb olrak belirtilmiş ama marka bilgisi yer almıyor adama sordum muhtemelen nvidia gf dir dedi bende onboard dur diye korkuyorum sen bakıversen abi bulabilirmisin hangi ekran kartı kullanılmakta

Uhops

Uhops

Üye
Abi sağolasın bana 1300 dedi normal demi yani bide bu sitede ekran kartı 1 gb olrak belirtilmiş ama marka bilgisi yer almıyor adama sordum muhtemelen nvidia gf dir dedi bende onboard dur diye korkuyorum sen bakıversen abi bulabilirmisin hangi ekran kartı kullanılmakta
1gb gt610m düşük seviye bi kart.
(burda 950 tl
)

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Abi ben leagueof legends oynuyorumbaşkada bişe yok internet. Bana yetmezmi?
Ayrıca o i3?

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Gene rahatça yeter.
abi çok sağol baya yardımcı oldun allah senden razı olsun son bi kaç sorum olcak kafanı şişirdim ama :)
bu sitedeki pc ile bu aynı pc mi veya bu bu pc üçüde aynı heralde çünkü kod numaraları aynı bana şimdi şunu söylermisin sebilbilgisayar sitesinde ekran kartının sadece 1 gb olduğunu marka veya onboard olup olmadığını söylememişler ama diğer iki sitedeki pclerde ikisindede nvidia aynı model olan gt 610 modeli belirtilmiş abi bana bi yardımcı ol bu konuda sipariş verdiğim pc sence onboard olma ihtimali varmı ?

Uhops

Uhops

Üye
abi çok sağol baya yardımcı oldun allah senden razı olsun son bi kaç sorum olcak kafanı şişirdim ama :)
bu sitedeki pc ile bu aynı pc mi veya bu bu pc üçüde aynı heralde çünkü kod numaraları aynı bana şimdi şunu söylermisin sebilbilgisayar sitesinde ekran kartının sadece 1 gb olduğunu marka veya onboard olup olmadığını söylememişler ama diğer iki sitedeki pclerde ikisindede nvidia aynı model olan gt 610 modeli belirtilmiş abi bana bi yardımcı ol bu konuda sipariş verdiğim pc sence onboard olma ihtimali varmı ?
Model numarası aynı ise(59376900) hepsi aynıdır. ve sebil bilgisayarda en üstte model numarası yazan yerde belirtmiş zaten 1gb(model belirtmemiş). Yani hepsi aynı laptop hepsinde 1gb Nvıdıa Gt610m var.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Model numarası aynı ise(59376900) hepsi aynıdır. ve sebil bilgisayarda en üstte model numarası yazan yerde belirtmiş zaten 1gb(model belirtmemiş). Yani hepsi aynı laptop hepsinde 1gb Nvıdıa Gt610m var.
çok sağol abim :)