Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005) Modelinin Türkiye'de Satışa Sunulması İçin İmza Topluyoruz !

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005) Modelinin Türkiye'de Satışa Sunulması İçin İmza Topluyoruz !
Lütfen 2 DK'nızı almaz oy kullanın arkadaşlar :

Ülkemize Umarım Snapdragon 800'lü model gelecektir :)

(İlluminati :D)

• Beğen
Tepkiler: onur-1984

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
imza biraz eskiydi düzelttim :ehe

fk555897

fk555897

Üye
İlk fırsatta imzayı atacağım. Bence de Türkiye'ye 4G'li versiyonun gelmesi gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
Invoke

Invoke

Üye
ejderdahanın gözüne illumineti demişsin ya la :D Bu güzel espirin için note III almayacağım halde imza atayım ama zor gelir hacı, ümitlenme bence :D

LimePie

LimePie

Üye
ben çaktım imzamı bu telefon gelmeli :D

tapatalk

tapatalk

Üye
yeni exynos ve mali daha güçlü

ravenas

ravenas

Üye
İmzaladım gelmeli artık böyle telefonlar madem 4g denemeleri yapılıyor yakında geçecez gelsin artık :)

ANIL

ANIL

Admin
İmza ile olacağını sanmıyorum. 3G'yi bile tam anlamında kullanamıyoruz 4G için erken diye düşünüyorum. Ayrıca donanım olarak Exynox Octa oldukça güçlü.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
tapatalk

tapatalk

Üye
şuan piyasada kullanılan en güçlü gpu ve çekirdekler exynos versiyonda snapdragon gibi çok ısınan ve grafik yönünden güçsüz bi seti olmayan lte yüzünden istemek saçma

Invoke

Invoke

Üye
Grafik yönünden güçsüz ve ısınan mı? Exynos ısınmıyor ve daha mı güçlü?

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Neresi güçsüz yapma Allah aşkına... ikisi de gayet güzel telefon. Bence hangisinin geleceği önemli değil.

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Invoke

Invoke

Üye
Neresi güçsüz yapma Allah aşkına... ikisi de gayet güzel telefon. Bence hangisinin geleceği önemli değil.

Abi ülkemizdeki internet hızı yüksek olsaydı hangisinin geleceği önemli olurdu ama şimdi lte destekleyen model gelse ne olacak? Kullanabilecez mi? :D
Türkiye oralara gelene kadar Note 6 çıkar. :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, Burak Altun ve Dede

MaxipmaN

Üye
satacak bişey gelmeli kim napsın 4gyi geçene kadar note5 çıkar

tapatalk

tapatalk

Üye
İşlemciler hakkında pek bilgin yok heralde. exynos daha az batarya tüketimi ve ısınma sorunu yaşatır sana. ayrıca note3'te kullanılan exynos-mali uyumu çok daha güçlü.

Invoke

Invoke

Üye
İşlemciler hakkında pek bilgin yok heralde. exynos daha az batarya tüketimi ve ısınma sorunu yaşatır sana. ayrıca note3'te kullanılan exynos-mali uyumu çok daha güçlü.

Bence de senin bilgin yok snapdragonu ezmişsin.

• Beğen
Tepkiler: lamekan_bawo ve Burak Altun
tapatalk

tapatalk

Üye
gerçekler, exynos versiyonlu s4 ve snapdragon versiyonlu s4 üzerinden örnek vermek gerekirse. çok daha az ısınan bi exynos versiyonu var.

Türe

Türe

Üye
Exynos un avantajı batarya tasarrufu. Snapli olan ile uçurum yok arada ikisi de aynı.

• Beğen
Tepkiler: Dede
Türe

Türe

Üye
:locked:

Üst Alt