Gigabyte GS202 akıllı cep telofonu öneri kullanıcı yorumu.1

Sponsorlu Bağlantılar

kilic450

Üye
    Konu Sahibi
Gigabyte GS202 akıllı cep telofonu öneri kullanıcı yorumu.1
Merhaba arkadaşlar şuan noki 603 kullanıyorum pek memnum olduğumu söyleyemem. Android uygun bir telefon almak istiyorum. Biraz araştırma yaptım piyasada alabileceğim Gigabyte Gs202 yi buldum... Çok mesajlaşmam ama interneti çok kullanırım. Oyun olarak sadece Temple Run ve Pes olsa yetiyor. Bu oyunlar kasmadan oynanabiliyor mu bu telefonda?? Marka takıntım yok. Tarayıcı hızı hakkında bilgi verir misiniz? Özelliklerini de vereyim yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

4.3'' ekran
Andoid 4.0
0.213 sar değeri
512 RAM
1 GHZ işlemci tek çekirdek
Çift hat - lazım değil 2. si -
Otofokus 5mp led flash kamera - bimexte denedim iyi çekiyor-
LED-backlit IPS TFT ekran 16m renk LED veya LCD olması neyi değiştiriyor??
4 GB hafıza 32 gb kadar sd desteği
1500 mAh pil - yeterli 1 gün dayanır bana? -
480*800 ekran çözünürlüğü
7.2 mpbs internet hızı
ağırlık 147 gr

Yorumları ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler....

hurol1

Üye
Max butce ne kadar

kilic450

Üye
    Konu Sahibi
bütçem 550 tl en fazla 600 olur

kilic450

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olsaydınız iyiydi

ayaz1234

Üye
kardeşlerim gsmart gs202 marka telefonu aldım. 1 aydır kullanıyorum. telefona diyecek sözüm yok. internette yapılan yorumlara aldanmayın. telefon kullanıcıyı fazlasıyla tatmin ediyor. özellik çok, tasarım şık hiç pişman değilim iyi ki o kadar para verip samsung s3 almadım. bu telefonu kullanan kesinlikle samsung s3 aratmayacak özellikte diyebilir. alt tarafı 8 değilde 5mp kamera onuda 1 hafta sonra sıkılıp kamerayı bile açmıyorsunuz. ha şu var ki kamera da çok iyi çekim yapıyor. Ekran çok net s3 dediği gibi hd omelet ekran olmasa da onun kadar kaliteli ekran olamaz ben hd 1080p filim izledim görüntü mükemmel. telefon özelliklerinden hiç sıkıntı çekmiyeceğinize umuyorum çünkü hızlı 8gb hafıza kartı taktım oohh süper oldu vallahi sürekli oyun program yüklüyorum.
Gelelim aksesuarına kılıf s3'ün çekmeli kılıfı ekran film mi htc one marka telefonun ki oluyor
Şarz süresi ilk hafta iyi kurcaladım yaklaşık günde 14-15 saat gitti- şimdi ise programlar sayesinde 2 gün gidiyor kurcalamama ragmen. şu var ki az kullanırsan normalde 2,5-3 gün gidiyor.

Bu fiyata alınmazda ne olur. Akıllı olun deli gibi yok samsung yok iphone gibi modellere para harcamayın. zaten belli bir süre sonra ondanda sıkılacaksınız ve yenisini almak isteyeceksiniz. ha şu var ki verdiğiniz para 500tl sizi sıkıntıya sokmayacaktır.

Ben çok araştırdım tamam s3 sizce güzel telefon olabilir ama bence olamaz fiyatı ve şarj süresi hayal kırıklıgı söz konusu paranıza yazık etmeyin.

Eger sorularınız varsa cevaplamaya hazırım. iyi günler

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
kardeşlerim gsmart gs202 marka telefonu aldım. 1 aydır kullanıyorum. telefona diyecek sözüm yok. internette yapılan yorumlara aldanmayın. telefon kullanıcıyı fazlasıyla tatmin ediyor. özellik çok, tasarım şık hiç pişman değilim iyi ki o kadar para verip samsung s3 almadım. bu telefonu kullanan kesinlikle samsung s3 aratmayacak özellikte diyebilir. alt tarafı 8 değilde 5mp kamera onuda 1 hafta sonra sıkılıp kamerayı bile açmıyorsunuz. ha şu var ki kamera da çok iyi çekim yapıyor. Ekran çok net s3 dediği gibi hd omelet ekran olmasa da onun kadar kaliteli ekran olamaz ben hd 1080p filim izledim görüntü mükemmel. telefon özelliklerinden hiç sıkıntı çekmiyeceğinize umuyorum çünkü hızlı 8gb hafıza kartı taktım oohh süper oldu vallahi sürekli oyun program yüklüyorum.
Gelelim aksesuarına kılıf s3'ün çekmeli kılıfı ekran film mi htc one marka telefonun ki oluyor
Şarz süresi ilk hafta iyi kurcaladım yaklaşık günde 14-15 saat gitti- şimdi ise programlar sayesinde 2 gün gidiyor kurcalamama ragmen. şu var ki az kullanırsan normalde 2,5-3 gün gidiyor.

Bu fiyata alınmazda ne olur. Akıllı olun deli gibi yok samsung yok iphone gibi modellere para harcamayın. zaten belli bir süre sonra ondanda sıkılacaksınız ve yenisini almak isteyeceksiniz. ha şu var ki verdiğiniz para 500tl sizi sıkıntıya sokmayacaktır.

Ben çok araştırdım tamam s3 sizce güzel telefon olabilir ama bence olamaz fiyatı ve şarj süresi hayal kırıklıgı söz konusu paranıza yazık etmeyin.

Eger sorularınız varsa cevaplamaya hazırım. iyi günler

hangi oyunları yükledini? Ve kasıyor mu

ayaz1234

Üye
gta vice city, gta3 need for speed birde counter strike ye benzer oyunlar hepside kaliteli kasma yook
ama gta biraz zor yükledim bunun sebebi telefondan değil oyun android 2 bizdeki 4 oldugundan dosyasını zor buldum. ama yaptım:)

ayaz1234

Üye
1. o fiyata dediğin telefonu alamazsın daha pahalı
2. telefonun dış aksamı çok dandik
3. ekran küçük 4''
4. oyunlarda kasma var
neden alayım ki

ismail631905

Üye
slm bu telefonda şebeke üzerinden internetsiz görüntülü görüşme yapılıyor mu?
bir kaç yerde yapılıyor diye yorum okudum kullanan biri kesin bi şey yazabilir mi

kenan_c

Üye
arkadaşlar kılıf bulabilen varmı bu telefona uygun

Buğra

Buğra

Admin
General mobile discovery alin hepsinden iyi :spr

Üst Alt