Telefonmu-Ps3mü-Ps vitamı-Laptopmu

Sponsorlu Bağlantılar

ka_za

ka_za

Üye
Ps3 al kırdır keyfine bak derim ben :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
ps3 de iyi ancak belirli bir yerden sonra oyundan sıkılıp internette gezinmek isteyebilirim yada ps3 mü alsam evde masaüstü var çok kararsızım :bilmm

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ps3 ü nasıl kırdırıp oyun attırabilirim yani 20-30 oyun alırmı 500gb lık modelini almayı düşünüyorum zaten masaüstü evde var orda işlerimi hallediyorum yani ps3 almayı düşünüyorum ama bu kırma olayı nasıl yapılır nerde yapılır onları çözemiyorum ve 500 gb modeli hoşuma gitti kaç tane oyun alabilir

fk555897

fk555897

Üye
Ben senin yerinde olsam Laptop alırım. Lenovo Z580 gibi bir laptop ile hem oyun oynayabilir hem de internete girebilirsin.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Ben senin yerinde olsam Laptop alırım. Lenovo Z580 gibi bir laptop ile hem oyun oynayabilir hem de internete girebilirsin.

çok haklısın ancak 1500 tl yerine 500 tl ye hem ps3 hemde telefon alabilirim zaten evde bir masaüstü var yada kırılmasını bekleyip ps vitamı alsam çok maymun iştahlıyım :sopa:birde ps3 ü daha kolay alabilirim babama ps3 parasının yarısı kadarını versem aynı gün gider alır böyle bir babam var ancak laptop almak var kafam çok karışık z580 sizce iyi bir laptopmu ekran kartı ve hız olarak yani gta 4 ü kasmadan orta seviyede belkide üst seviyede oynatırmı

tapatalk

tapatalk

Üye
masaüstü internete filan giriyosa ps3 + paranin yettiği kadar bi telefon

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Ps3 güzelde şu kırdırma olayıyla falan uğraşmak adamı sinir ediyor buralarda öyle ps3 kıran falan yok yada ben pek iyi bilmiyorum :D o yüzden kafam karışık ama laptop alsam gta serilerini çok severim ve şu anda san andreas samp oynuyorum gta 4 mp yani internet üzeri keyifle oynayabilirim ps3 tede oluyor ama mesaj yazarken zevki çıkmaz

fk555897

fk555897

Üye

çok haklısın ancak 1500 tl yerine 500 tl ye hem ps3 hemde telefon alabilirim zaten evde bir masaüstü var yada kırılmasını bekleyip ps vitamı alsam çok maymun iştahlıyım :sopa:birde ps3 ü daha kolay alabilirim babama ps3 parasının yarısı kadarını versem aynı gün gider alır böyle bir babam var ancak laptop almak var kafam çok karışık z580 sizce iyi bir laptopmu ekran kartı ve hız olarak yani gta 4 ü kasmadan orta seviyede belkide üst seviyede oynatırmı

Z580 orta seviye bir laptop. GTA 4 konusuna gelince GTA 4 sorunlu bir oyun. Benim laptopta bile yüksek ayarda hafif kasma gördüm. Gerisini sen düşün. Yani düşük ayarda kesin oynatır ama orta ayarı bilmiyorum. GTA 4 genellikle işlemciye yüklenen bir oyun. i5 işlemci sanırım oynatır ama kesin birşey söyleyemiyorum. Sen bana bütçeni söylersen ben sana iyi bir laptop bulmaya çalışırım.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
ortalama 2000 tl nin altında ama 1-2 senede bir laptop değişmeyeceğim almışken iyisini almak istiyorum o yüzden sorunsuz ve Hızlı bir laptop istiyorum yani kullanırken eğleneceğim takılmalarla donmalarla uğraşmayacağım bir laptop olsun ama benim için fiyatıda biraz önemli 1500-1600 tl ye olursa daha iyi olur ama desen ki 200 tl daha koy şunu al alırım

aleranol

aleranol

Üye
dostum sen lenovo ya saplanmissin. msi laptiplara bak. birde free dos yani w8 olmayanlara. 200tl daha az para ödüyorsun. Ayrıca msi laptoplar herzaman her markadan daha ucuza daha kalitleisini yapmıştır.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
ben marka olarak değil model olarak z580 e saplandım hoşuma gitti ayrıca bütçem olsa tabiki msi nin harka oyun laptopları var ge60 gibi ama bütçem yetmiyor

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Sana tavsiyem hoşuna gideni rafa kaldır.Z serisine geç kaldın.Başlarda bu yılın müthiş fırsatlar yaratan laptobuydu.Msi Ge60 düşündüğüm kadar bir yandan da gönlüm Msi'den yanaydı 2.200 limit olmasına rağmen 1.380'den Lenovo Z500'ü görünce bu fikrim değişti.Fark yaratan kısmı İ7,GT645 ve 8 gb ram 1 TB disk bunu gördüğün vakit fikrinin değişeceğini umuyorum.Şu anki fiyat ve farklar hazmedilmiyecek boyutlarda.Sıklıkla fiyatlardan ziyade çıkan modeli aralıksız gözetmek gerek.Şu anda tavsiyede bulunacağım ise Y serisi.Y serisi gördüğüm kadarıyla hala şişmedi ne bir ilgi nede bir yoğunluk mevzusu var. Z'de izlenen strateji Y'de de izlenecek ablukaya alman gerek.Çok uygun fiyatdan sağlam bir fırsatla karşılaşman mümkün.Yani işin özeti Z'den ziyade bir kaç ayını Y serisine harcaman gerek.Belirttiğin fiyatının üzerine çıktığın vakit bu fikrim daima Msi olur.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Sana tavsiyem hoşuna gideni rafa kaldır.Z serisine geç kaldın.Başlarda bu yılın müthiş fırsatlar yaratan laptobuydu.Msi Ge60 düşündüğüm kadar bir yandan da gönlüm Msi'den yanaydı 2.200 limit olmasına rağmen 1.380'den Lenovo Z500'ü görünce bu fikrim değişti.Fark yaratan kısmı İ7,GT645 ve 8 gb ram 1 TB disk bunu gördüğün vakit fikrinin değişeceğini umuyorum.Şu anki fiyat ve farklar hazmedilmiyecek boyutlarda.Sıklıkla fiyatlardan ziyade çıkan modeli aralıksız gözetmek gerek.Şu anda tavsiyede bulunacağım ise Y serisi.Y serisi gördüğüm kadarıyla hala şişmedi ne bir ilgi nede bir yoğunluk mevzusu var. Z'de izlenen strateji Y'de de izlenecek ablukaya alman gerek.Çok uygun fiyatdan sağlam bir fırsatla karşılaşman mümkün.Yani işin özeti Z'den ziyade bir kaç ayını Y serisine harcaman gerek.Belirttiğin fiyatının üzerine çıktığın vakit bu fikrim daima Msi olur.

Yorumun için ve ilgin için çok teşekkür ederim z500 hala satışta mı ? satışta ise link verebilirmisin
:bye2:

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap

Yorumun için teşekkür ederim z580 ın o 1tb 8gb ram lık modelini bende gördüm artık yeni çıkan laptopları bekliycez napalım :pc:

Yokluğundan değil örnek teşkil etsin diye kendimden bir tavsiye çıkardım sana.Var olmasına var fakat fiyatların seyri fazlasıyla değişti.Bu saatden sonra yanaşmak delilik olur.Sabırla beklemelisin aklında kesinlikle bulunmalı Y serisi senin işini görecek dizaynla ve özelliklerle donatılmış bir biçimde çıkmaya devam ediyor.İlk seri bu farkı şimdiden hissettirmeye başladı.Yinede kendi kararlarını gözden geçir.Aklın karışmasın.Laptop seçeneklerden bir kaçı diğerleri üzerinde de durman gerek.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Yokluğundan değil örnek teşkil etsin diye kendimden bir tavsiye çıkardım sana.Var olmasına var fakat fiyatların seyri fazlasıyla değişti.Bu saatden sonra yanaşmak delilik olur.Sabırla beklemelisin aklında kesinlikle bulunmalı Y serisi senin işini görecek dizaynla ve özelliklerle donatılmış bir biçimde çıkmaya devam ediyor.İlk seri bu farkı şimdiden hissettirmeye başladı.Yinede kendi kararlarını gözden geçir.Aklın karışmasın.Laptop seçeneklerden bir kaçı diğerleri üzerinde de durman gerek.

vaktim çok var yazın sonlarında anca alabilirim o zamana kadar bütçeme uygun y serisi laptopları çıkar hatta bir sürü laptop çıkar birde bu laptop aklımı kurcalıyor 6 tane kalmış

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bu laptop nasıldır

aleranol

aleranol

Üye
lenovo iyimiş aslında. yazın bende laptip alacağım ve herzaman yaptığım gibi 2000tllik sınırım olmayacak cihazlarda. mesela tel not2. bu sefer daha makul birsey arıyorum. ama perfirmanstan ödün vermeden. sanırım ben de lenovoya yonelicem.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
lenovo iyimiş aslında. yazın bende laptip alacağım ve herzaman yaptığım gibi 2000tllik sınırım olmayacak cihazlarda. mesela tel not2. bu sefer daha makul birsey arıyorum. ama perfirmanstan ödün vermeden. sanırım ben de lenovoya yonelicem.

:good:

rapman

rapman

Üye
Buzdolabı

fk555897

fk555897

Üye
Şu laptobu da incele. Özelden atmıştım ama burayada atayım.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Şu laptobu da incele. Özelden atmıştım ama burayada atayım.

Çok teşekkür ederim doğru düzgün ilgilenen tek sensin birde bu ultrabook yani ultrabook lar oyun için midir laptop lardan daha mı iyidir birde 2.0 ghz hız var benim için hız önemli biraz yavaş değilmi ?

Üst Alt