Yardımınıza ıhtıyacım var

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Yardımınıza ıhtıyacım var
nokia n97 kullanıyorum v22 olan son guncellestırme var su an.gecenlerde uygulama larda sertıfıka hatası verdıgı ıcın hack falan ugrastım sonunda bırseyler yaptm gıbı ıse yaradı umu mobıle securıty ve rompatcher ıle yapılanı yaptım uygulamaların hepsını yukluyorum artık ama sorunum su hıc anlamıyorum bunlardan sımdıde bu cwf lere falan heves ettım o kadar guzel gelıyorkı yapayım dıyorum hıcbırsey anlamıyorum yapmaya kalkısınca halıyle hayal kırıklıgı.. Bırısı rıca etsem cwf ne demek ten baslayarak bunları yapmayı falan adam gıbı ogretebılırmı cok rıca edıyorum..

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
anlaşılan sıfırdan başlıyorsun c6 portlu öneririm ama c6 port yapsan hataları fixleyebileceğini zannetmiyorum ama ofw editte yapabilirsin gayette hos olur mod olarak bunlari kullanmanı tavsiye ederim => Ofw^Modlar [haqanguven] - Sayfa 4 zaten içinde yazıyor nereye atman gerektiği coreye atılacaklarda boş alan bulamaz isen bu konuyla boyutu artırabilirsin => http://www.maxicep.com/modifikasyon...cooker-v-3-3-c-hafizasini-artirma-705008.html ama tabi ilk özkan c nin verdiği konuyu baştan sona incele sonra benim dediklerimi istersen yapabilirsin

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
telefon iyi ce manyaklastı flash atmam lazım yalnız dosyaları bulamadım kac tane navifirm denediysem hiçbiri işe yaramadı

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Bana phoenix'le yüklenecek olan lazım jaf değil.

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
telefonu riske atamam dostum. bu gidişle telefoncuya bayılcaz zaten. bir kişide gelip ben yapayım kardeşim demedi sağol hikmet sende uğraştın meşgul ettim çok sagol dostum yinede.

hikmet366

hikmet366

Üye
telefonu riske atamam dostum. bu gidişle telefoncuya bayılcaz zaten. bir kişide gelip ben yapayım kardeşim demedi sağol hikmet sende uğraştın meşgul ettim çok sagol dostum yinede.
Rica Ederim Ne Demek :tebessüm:

Üst Alt