LG 4x HD Kasma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
LG 4x HD Kasma Sorunu
Telefonu yeni aldim memnunum ama nfs most wanted kasiyor. Oynanmiyor. Hayal kirikligina ugradim. 4 cekirdekli bir telefonda nasil kasiyor bu oyun anlam veremedim. 4x hd kullanicilarinda boyle bir sorun var mi?

yunustaner34

Üye
Telefonu yeni aldim memnunum ama nfs most wanted kasiyor. Oynanmiyor. Hayal kirikligina ugradim. 4 cekirdekli bir telefonda nasil kasiyor bu oyun anlam veremedim. 4x hd kullanicilarinda boyle bir sorun var mi?
lg gear box apk yı telefona kur tek çekirdek 1500 mh de çalıştır

serkankrk

Üye
kardeşim güç tasarruf modu açıksa kapat bendede kasmalar oluyordu ufak tefek birde full grafik versiyonudur muhtemelen yoksa nereye kasıyor :)

Invoke

Invoke

Üye
Most Wanted hd ekranlarda kasıyordu, optimizasyon sorunu vardı, kendileri açıklamıştı. Nexus 4de de kasıyordu.Most Wanted hd ekranlarda kasıyordu, optimizasyon sorunu vardı, kendileri açıklamıştı. Nexus 4de de kasıyordu.

serkankrk

Üye
-qarapapaq- doğru söyledin kardeş. yoksa 4xhd'de kasması hiçte normal değil dead trigger fullhd oynuyorum şuana kadar hiç kasma olmadı.

Mert_Alim

Üye
Bende lg optimus 4x hd kullanıyorum ve ben fifa 12 , riptide , minecraft gibi bir çok oyun oynuyorum çok şükür hiç donma kasma yok Hatta daha sayamadıgım var ama ornekler bunlar bencede oyunla ilgili Çünkü bu tür oyunları her telefon donmadan açmaz hatta minecraft 3d olduğu halde donmuyor
Not:Jelly bean vb. Yoktur

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
-qarapapaq- doğru söyledin kardeş. yoksa 4xhd'de kasması hiçte normal değil dead trigger fullhd oynuyorum şuana kadar hiç kasma olmadı.
deda triggera bakma ona bakılırsa bende l5 var 512 mb ram tek çekidek 800 mhz işlemci dead trigger 1 ve 2 yi rahatlıkla full hd oynayabiliyorum :)

ka_za

ka_za

Üye
Optimizasyonla alakali tamamen 4x bile de kasıyorsa herkesde kasar :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ben most wanted ı 2 ay önce bitirdim saniyenin 10/1 süre bile kasma takılma yok Önemli olan çekirdek saysı değil ghz dir ve de ekran kartı NOTE 2 de 4 çekirdekli Mali 400 MP4 grafik işlemcisi bulunduğundan mutluyum

kral18

kral18

Üye
beyler telefon almak istiyorum acaba GM DİSCOVERY veya LG P 880 Hangisi Oyunlarda veya Şarj da Daha İYİ.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Tabikide 4xhd
Daha kaliteli ekran
daha fazla mAh
LG tanınmış bir marka
Daha güçlü işlemci 1.5 ghz 4 çekirdek ama geeral mobile 1.2 4 çekirdek
yani optimus 4x hd
bende uzun zaman lg kullandım çokta memnun kaldım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Arai

Arai

Üye
valla benim telefon rehbere girerken bile kastığı için oyun oynamak gibi bir lüksüm hiç yok :D

Arai

Arai

Üye
4x HD

mehmettech

mehmettech

Üye
Rehbere girince çok yavaş
açılıyorsa şunu dener misiniz?
Rehber'e girin. Menü tuşuna
tıklayıp "Ayarlar"a girin.
"Seçenekleri görüntüle"ye
tıklayın. "Yalnızca telefonu olan
kişiler" seçeneğini tıklı hale
getirin.
En altta "Özelleştir"i seçin.
(Görüntülenecek kişiler için)
Burada "Telefon", "SIM" ve
google hesabınız
([email protected]) dışındakiler
görüntüleniyorsa "tık"ı kaldırın.
(Örneğin Skype hesapları
görüntüleniyorsa "tık"ını
kaldırın)
"SIM"deki telefonları
kullanmıyorsanız onu da
kaldırın. Hatta mümkünse
"SIM"de telefonlarınız varsa
onları da telefona aktarın ve
"SIM"in tıkını kaldırın.
Umarım bu işlem Rehberinizi
hızlandırır.(Alıntı)

Arai

Arai

Üye
yok hocam sadece telefondakiler görüntüleniyor. Mesela facebook senkronize yapıyordum rehber 4 bin kişi civarı oluyordu. o yüzden mi acaba dedim, kaldırdım senkronizasyonu sadece telefon rehberimdekiler görüntüleniyor 403 kişi. ama donma oluyor yinede. donmadan kastım, kasılma oluyor. dediğim gibi birisi aradığındada önce ekran yanıyor, sonra melodi çalmaya başlıyor 10 saniye felan çalıyor arkasından birisi arıyor diye gösteriyor telefon. kafayı yedi anlayacağınız

Üst Alt