opera sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
opera sorunu
merhaba arkadaslar operadan ornegin 400 mb.bi oyun indircem yeterli disk alani yok diyor halbuki hafiza bos napcaz

Seglopsi

Seglopsi

Üye
hmm.. normal tarayiciyla deneme sansin var mi veya firefox ile?

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
normal tarayiciyla denedim %15 te takildi wi-fi ile maalesef

pRime.

pRime.

Üye
Telefonun kendi indirme yoneticisini tekrar deneyin. Olmazsa qdl adli bir indirme yoneticisi var onu kurun.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
pRime.

pRime.

Üye
hocam opera belirli bi mb mi indiriyor ornegin 150 mb ta kadar
opera demedim kardeşim telefonun kendi tarayıcısından.

- - - Eklendi - - -

yerinde olsam 400 küsür mblık dosyayı bilgisayara indirip cihaza atardım.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
en iyisi o tabi pc varken cihazdan 400mb indirmek zor

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
dogru soyluyosunuzda tel den yapmak benim hava atmama sebep olacakti

pRime.

pRime.

Üye
tamam yine atarsın kendi tarayıcısıyla indirebilirsin. donma yaptığını sandığın zamanda büyük olasılıkla internetten kaynaklı bir sıkıntı olmuştur.
ben yine benzer boyutlardaki gt racing oyununu telefonun kendi tarayıcısından indirmiştim.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
tamam yine atarsın kendi tarayıcısıyla indirebilirsin. donma yaptığını sandığın zamanda büyük olasılıkla internetten kaynaklı bir sıkıntı olmuştur.hocam kendi tarayicisindan iner bunu biliyorum arkadas indircektim gitti adam adam neyse bende dun aksam gt racing i sorunsuz indirdim sadece operadan suphelendim sizdedemi boyle diye saygilar sunarim hepinize
ben yine benzer boyutlardaki gt racing oyununu telefonun kendi tarayıcısından indirmiştim.

ustadim kendi tarayicisindan iner buna suphem yok ben opera da bi sorunmu var diye merak etmistim neyse zaten arkadasa indircektim opera beni mahvetti ayrica bende gt racing i aksam magazadan indirdim sorun olmadi herkese tesekkur ederim saygilar

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler saygilar

pRime.

pRime.

Üye
operada sorun olabilir kardeşim.

pRime.

pRime.

Üye
rica ederim.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
firefox ile sorunsuz indirdim az once 485mb'lik easydebian imajini telefonuma. eger ki tekrar buyuk dosya indirme gereksinimi duyan olursa firefox kullanabilir.

download manager programini kullanmadim. onunla da indirilebilir.(denemedim)

not2: coderus'un tarayicisi qmlmozbrowser 0.13 surumuyle birlikte download yoneticisine sahip. belki onunlada yuksek boyuttaki dosyalar sorunsuz inebilir(denemedim)

pRime.

pRime.

Üye
qmlmoz'un indirme yöneticisi pek stabil değil anladığım kadarıyla onda deneme yapmak için biraz erken olabilir.

fLuke!

fLuke!

Üye

Dostum, telin havası sosyal ağlarda çıkıyor.Bazen dikkat ediyorum biri mobilden bişey gönderdiğinde "mobilden gönderildi", "iOS aracılığıyla", "Facebook for Blackberry" gibi ifadeler oluyor.Ben bişey gönderince "Nokia N9 ile" ya da "Twitter for Nokia N9" yazıyor.Nokia N9'un üzerine tıklayınca da swipe.nokia'ya atıyor.Fark budur bence. :)

pRime.

pRime.

Üye

Dostum, telin havası sosyal ağlarda çıkıyor.Bazen dikkat ediyorum biri mobilden bişey gönderdiğinde "mobilden gönderildi", "iOS aracılığıyla", "Facebook for Blackberry" gibi ifadeler oluyor.Ben bişey gönderince "Nokia N9 ile" ya da "Twitter for Nokia N9" yazıyor.Nokia N9'un üzerine tıklayınca da swipe.nokia'ya atıyor.Fark budur bence. :)

aynen ya direk model adımız var bizim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt