diğer klasöründeki geçici dosyaları silme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
diğer klasöründeki geçici dosyaları silme
arkadaşlar bi program var "phone storage claenup" bende işe yaradı diğer klasörü 1.3 gb gözüküyordu. programı çalıştırdım 865 mb olarak gözüküyo şu an bi deneyin derim. indirdikten sonra begin butouna basıp işlemin tamamlanmasını bekliyoruz işlem bitince telefon hafızası dolu diyor ondan sonra delete çıkıyo en altta ona basıyoruz ve siliyo

• Beğen
Tepkiler: csforever

serinaga

serinaga

Üye
Bu ve buna benzer uygulamalar sadece bir kaç kez temizleme yapıyor, daha sonra işe yaramıyor, shrink Storage ile de yapılabilir ...

ÖEY

ÖEY

Üye
Aynen ben shrink storage ile iki defa sildim daha sonra üçüncüyü yapmayınca sizin bahsettiğinizi indirip iki kere de ondan denedim hiçbirinde silmedi yani bir fark yoktu o yüzden iki uygulamayı da kaldırdım. En iyi çözüm hafıza dolu uyarısı alana kadar o kısımdan uzak durmak ve güncellemeyi beklemek :islik

csH

csH

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ben shrink storage ile iki defa sildim daha sonra üçüncüyü yapmayınca sizin bahsettiğinizi indirip iki kere de ondan denedim hiçbirinde silmedi yani bir fark yoktu o yüzden iki uygulamayı da kaldırdım. En iyi çözüm hafıza dolu uyarısı alana kadar o kısımdan uzak durmak ve güncellemeyi beklemek :islik
olsun en azından bi kereliğine de olsa sildik :D

• Beğen
Tepkiler: csforever
serinaga

serinaga

Üye
Bir süre sonra, ilk baştaki kadar olmasa da bazen 200-500 Mb. arası temizleyebiliyor ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt