İphone 5 sarj sorunu bakarsanız sevinirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 sarj sorunu bakarsanız sevinirim
arkadaşlar ben telefonumu şarja takıyorum %100 oluyor cıkarıyorum kabloyu cıkarır cıkarmaz %99 düşüyor bugün böyle olmaya basladı bunun sebebi nedir neden böyle oluyor yardımcı olursanız sevinirim

trombonist

Üye
Telefonun home+power tuşlarına aynı anda basılı tut cihaz kapanana kadar, sonra aç, yararı olacaktır..

reterete

Üye
Karıştırma bence ama eğer zevkine keder veriyor ise kurcala değişik sonuçlar doğurabilir haberin olsun

Apache11

Apache11

Üye
eğer jb varsa buna etkili olan tweak ler var 2. ve 3. part yazılımlar bu gibi sıkıntılara neden olabiliyor jb değilsede bataryan yavaş yavaş ölüyor sanırım orjinal şarj aletiyle şarj etmeye özen göster..saygılar

BlaCkMaGiC05

Üye
arkadaşlar ben telefonumu şarja takıyorum %100 oluyor cıkarıyorum kabloyu cıkarır cıkarmaz %99 düşüyor bugün böyle olmaya basladı bunun sebebi nedir neden böyle oluyor yardımcı olursanız sevinirim

Tüm telefonlarda zaman zaman olan bi sorun bence bi ara bende de çok sık oluyordu çıkarır çıkarmaz 99 oluyordu hemen takıyordum 20dk daha şarj oluyordu şuanda o sorun yok ama 100den çabuk düşüyo yine 99a.
Kesin gece uyumadan şarja takıyorsun dostum fullendikten sonra şarjı kesiyo telefon o arada da düşüyo şarj beklemede bence bu yüzden bu sorun oluyor.

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler kapayı actım telefonu düzeldi şimdilik bir sorun yok artık gittiği yere kadar gider fazla etkilemiyor beni

- - - Eklendi - - -

Tüm telefonlarda zaman zaman olan bi sorun bence bi ara bende de çok sık oluyordu çıkarır çıkarmaz 99 oluyordu hemen takıyordum 20dk daha şarj oluyordu şuanda o sorun yok ama 100den çabuk düşüyo yine 99a.
Kesin gece uyumadan şarja takıyorsun dostum fullendikten sonra şarjı kesiyo telefon o arada da düşüyo şarj beklemede bence bu yüzden bu sorun oluyor.

aynen uyumadan şarja takıyorum sabah cıkarıyorum genellikle bunun bir zararı varmı telefona

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt