Samsung galaxy w cm10.1 Durum çubuğuna parlaklık sürgüsü ekleniyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YeAT

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy w cm10.1 Durum çubuğuna parlaklık sürgüsü ekleniyor mu?
Arkadaşlar bu bölümde yardım sayfası göremedim buraya açmak zorunda kaldım konuyu yeniyim forumda kusuruma bakmazsınız umarım. Ya merak ettiğim ben cm 10 da görmüştüm durum çubuğuna parlaklık sürgüsü eklemek diye bu roma ekledim ama olmadı tekrar yüklemek zorunda kaldım romu. Bileniniz varsa bunu kullanan herhangi bir şekilde ekleyebilceğini düşünen biri gerçekten yardımcı olursa çok memnun olurum . Açıkcası ben bu muabbeti çok seviyorum . Rom yüklememin sebebi oydu cm9 build 6 yükledim onda olmadı sonra gördüm cm 10 için varmış. Dün gece cm 10.1 çıktığını öğrenince direk yükledim . Ama bundada yok o sürgü yine . ( yanlış anlaşılmasın bildirim çubuğunu sağa sola kaydırarak parlaklığı ayarlamaktan bahsetmiyorum ) Direk sürgü şeklinde s3 tarzı telefonlarda olan bir sürgü . Eğer bilen varsa lütfen söylesin çok araştırdım ama bulamadım hiçbir yerde.

YeAT

Üye
    Konu Sahibi
Bilen biri yok herhalde

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Arkadaşım o sürgüye gerek yok bile ben galaxy w kullanıyorum stock rom olmasına rağmen bildirim çubuğu üzerine ileri geri yapınca ışık artıp kısılıyor

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
var!! :)
sadece buda deyil batarya gösterdiği ikonu bile değiştiriyor!!
burdan zıp dosyasini indir ve CWM Recovery ile yükle
not tel rootlu olmalı

YeAT

Üye
    Konu Sahibi
var!! :)
sadece buda deyil batarya gösterdiği ikonu bile değiştiriyor!!
burdan zıp dosyasini indir ve CWM Recovery ile yükle
not tel rootlu olmalı
batarya ikonu falan değiştirmek değilde benim tek istediğim durum cubuguna parlaklık sürgüsü koymak . bu nekadar güvenilir ve galaxy w cm10.1 ile uyumlumudur telefona bi sıkıntı vermesin sonradan ?

Arkadaşım ben baktımda xperia iiçin diyor bu ?

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
batarya ikonu falan değiştirmek değilde benim tek istediğim durum cubuguna parlaklık sürgüsü koymak . bu nekadar güvenilir ve galaxy w cm10.1 ile uyumlumudur telefona bi sıkıntı vermesin sonradan ?

Arkadaşım ben baktımda xperia iiçin diyor bu ?

bence wonder üçünde uyumlu!
ama 4+ üzeri olmalıdır
sen önce CWM ile romu yedekle sonra bunu yükle!
zaten hoşuna gitmese eski aldığımız yedeği tekrar yükle tamamdir :)

BYFECI

BYFECI

Üye
gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt