Kisisel Gorusum Bakalim Lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Kisisel Gorusum Bakalim Lutfen
Beyler ilk once kimseyi kirmak yada uzmek ocin acilmis bir konu degil.

Ben RM-GS macindan once , mac aninda ve mac ardinda gordum ki. Ozellikle Fenerli arkadaslar resmen Madrid sempatizani gibiler. Kufurler, hakaretler havalarda.

Sizlerden tek istegim sevgili forumuzun sakinleri. Kim hangi takimdan olursa olsun. eger yurt disi icin herkes birbirinin yaninda olmali bence.

Ben Besiktasli olarak gittim GS macini izleyip onlar icin bagirdim.

Arkadaslar icerde ne kadar rakip olsak da disariya karsi en azindan birlik olalim.

Yarin aksam da Fener macini izleyip onlar icibn dua edecegim. Forumun boyle olgunlasmis olmasidir. TESEKKİRLER

• Beğen
Tepkiler: Haluk.

yunus4554

yunus4554

Üye
dogru yoldasin :sarıl:

umitgul18

umitgul18

Üye
Beyler ilk once kimseyi kirmak yada uzmek ocin acilmis bir konu degil.

Ben RM-GS macindan once , mac aninda ve mac ardinda gordum ki. Ozellikle Fenerli arkadaslar resmen Madrid sempatizani gibiler. Kufurler, hakaretler havalarda.

Sizlerden tek istegim sevgili forumuzun sakinleri. Kim hangi takimdan olursa olsun. eger yurt disi icin herkes birbirinin yaninda olmali bence.

Ben Besiktasli olarak gittim GS macini izleyip onlar icin bagirdim.

Arkadaslar icerde ne kadar rakip olsak da disariya karsi en azindan birlik olalim.

Yarin aksam da Fener macini izleyip onlar icibn dua edecegim. Forumun boyle olgunlasmis olmasidir. TESEKKİRLER

:oke: içerde sarı lacivert, sarı kırmızı,siyah beyaz vs. olabiliriz ama yurt dışında kırmızı beyaz olmalıyız.

esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Aynem oylr diyorum kardesim. İnanin uzuldum. Yazdim twitter dan guzelce. Bu durumu hemen biri kufur etmis. Bence akil mantik isi degil bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt