S3 alacaklara

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi
S3 alacaklara
Arkadaslar s3 un fiyati gold bilgisayarda 999tl alacak arkadaslara fiyat uygun ithalatci garantidir ama fiyat guzel tavsiye ederim sabah gazetede gormustum

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
yazın almayı düşünüyorum s4 de fiyatları düşürür diye tahmin ediyorum

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
bende haziranda almayı düşünüyorum

paşa06.40

paşa06.40

Üye
daha da düşer s4 cıkinca acele etmeyin almak için

LimePie

LimePie

Üye
arkadaşlar biraz daha dişinizi sıkın yazın baya ucuzlar s3 o zaman alırsınız ben öyle yapmayı düşünüyorum.

71fatih

71fatih

Üye
kimse dikkat etmemis galiba gold taki s3 cift çekirdekli asya sürümü

nokiae6

Üye
Asya sürümü falan olsa gerek zaten zamanında aldığıma da pişmanım rehber desen geç açılıyor uygulamayı hafıza kartına taşıyamıyorsun ios a çıkan oyun buna çıkmıyor çıkanlar stabil değil.

avcitalip

avcitalip

Üye
kimse dikkat etmemis galiba gold taki s3 cift çekirdekli asya sürümü

bizim buradakiler hemen tükenmiş,sazan.avi vallaha :ehe

- - - Eklendi - - -

Kolay mı öyle hayvan gibi telefonu 999 a satmak :)

:ehe +130 TL'ye kolay,o değil de s3'ün fiyatının bu kadar düşmesi ciddi anlamda moralimi bozdu yahu,s3 çıktığında s2 1.500 TL gold'da idi diğer mağazalarda 1.600 TL falandı :hmmm işte varya sırf bu yüzden insanın :apple: alası geliyor cihazlar hiç yoktan değerini koruyor...

- - - Eklendi - - -

bende haziranda almayı düşünüyorum

ram sıkıntısı var şu anda abi,şimdilik uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim :oke:

Crixus07

Crixus07

Üye

- - - Eklendi - - -

:ehe +130 TL'ye kolay,o değil de s3'ün fiyatının bu kadar düşmesi ciddi anlamda moralimi bozdu yahu,s3 çıktığında s2 1.500 TL gold'da idi diğer mağazalarda 1.600 TL falandı :hmmm işte varya sırf bu yüzden insanın :apple: alası geliyor cihazlar hiç yoktan değerini koruyor...

- - - Eklendi - - -

ram sıkıntısı var şu anda abi,şimdilik uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim :oke:

Hocam satış stratejisi bu duygusala bağlamamak gerek.Android telefonlar kendi aralarında yarısıyorlar.o yuzden en iyi android telefonu cıkarmak zorundalar.İos işletim sistemi ise sadece iphonede kullanıldıgı ıcın boyle bırsey ortaya cıkıyor malesef :(

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Hocam satış stratejisi bu duygusala bağlamamak gerek.Android telefonlar kendi aralarında yarısıyorlar.o yuzden en iyi android telefonu cıkarmak zorundalar.İos işletim sistemi ise sadece iphonede kullanıldıgı ıcın boyle bırsey ortaya cıkıyor malesef :(

avcitalip

avcitalip

Üye

- - - Eklendi - - -

birazda öyle ama daha bundan yaklaşık 1 yıl önce bazı insanlar s3'e 2200 TL para vererek ilk çıktığı anda aldı şimdi ise bu telefon 1.130 TL bu adama nasıl koyar biliyor musun :evet: ben 1.300 TL'ye ramazan ayından sonra Almanya'dan aldım ben aldığımda en ucuz 1.600 TL'ye internette vardı :hmmm

CasuS_87

CasuS_87

Üye
vayy :D fiyat iyide çift çekirden felan bozdu işte :ehe

canertopal

canertopal

Üye
bende haziran temmuz gibi alacam hepsiburadadan inşallah bi 100-150 lira daha ucuzlar o zamana kadar

-Emre

-Emre

Üye

:evet: ama 100-150 TL için bence bu kadar ay beklemenin pek anlamı yok :evet:

bence de o kadar beklemek anlamsız android telefon zamanında iyidir zaten bi süre sonra illaki iyisi çıkacak o yüzden modası geçmeden alın derim ben =) ama talip bence sen 4se ekran bi anda çok fena küçük gelecek kesin pişman olursun.

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
MrExpert

MrExpert

Üye
Onlarım işlemcileri 2 çekirdek ama Ramleri 2gb 1 değil.

enterneoll

enterneoll

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

çıktığı hafta aldığımda 2000 tl fiyatı vardı +100 tl kasko

avcitalip

avcitalip

Üye

çıktığı hafta aldığımda 2000 tl fiyatı vardı +100 tl kasko

2200TL'den girdi diye hatırlıyorum ben :hmmm

- - - Eklendi - - -

bence de o kadar beklemek anlamsız android telefon zamanında iyidir zaten bi süre sonra illaki iyisi çıkacak o yüzden modası geçmeden alın derim ben =) ama talip bence sen 4se ekran bi anda çok fena küçük gelecek kesin pişman olursun.

s3'ün ram sorununu çözdüm bu yüzden artık bana başka telefonlarla gelmeyin bu ram dolana kadar ben s3'teyim NOKTA :ehe

s.ileli

s.ileli

Üye
    Konu Sahibi

2200TL'den girdi diye hatırlıyorum ben :hmmm

- - - Eklendi - - -

s3'ün ram sorununu çözdüm bu yüzden artık bana başka telefonlarla gelmeyin bu ram dolana kadar ben s3'teyim NOKTA :ehe

Nasil cozdun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt