zam....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
zam....
bana gelen mesaj:

VODAFONE: 12 Nisan itibariyle HeryoneMaksi SMS paketinizle heryone 2000 SMS, Vodafone ici 10000 SMS'i ayda 11TLye kullanmaya devam edebilir,avantajli mesajlasabilirsiniz.

eskiden 9,9 a yapıyordum bu sms paketini

Duran.Y

Duran.Y

Üye
bana da geldi sabah ayni mesaj. BTK nın ücretlerde max sınırı üste çekmesiyle operatörlerde yükseltti dolayısıyla.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bana da geldi sabah ayni mesaj. BTK nın ücretlerde max sınırı üste çekmesiyle operatörlerde yükseltti dolayısıyla.

nedir bu arkadaş yav ... illAllah ettiriyorlar adam i .en iyisi evlen kurtul,hiç olmaza sms derdinden kurtuluruz

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
Allahlarindan bulsunlar iflas etsinler insallah mecbur almak zorunsayim bu paketi once 9 tl di sonra 9.9 yptilar simdide 11 tl hcbise diyemiyorum sinirden bunlarin hepsi ya

- - - Eklendi - - -

uckagitci yada soyguncuncu

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Allahlarindan bulsunlar iflas etsinler insallah mecbur almak zorunsayim bu paketi once 9 tl di sonra 9.9 yptilar simdide 11 tl hcbise diyemiyorum sinirden bunlarin hepsi ya

- - - Eklendi - - -

uckagitci yada soyguncuncu

katılıyorum sana kaidesim. 11 lira ne demek

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
evet beyler masraflar falan 11.000 tl tutsa en az esya falan e mesaj paketi aylik 11 tl e ama ogrenciyim gurbet ellerde kolaymi o para benim icin servet be

- - - Eklendi - - -

evet beyler masraflar falan 11.000 tl tutsa en az esya falan e mesaj paketi aylik 11 tl e ama ogrenciyim gurbet ellerde kolaymi o para benim icin servet be

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Artık bıktım bu devlet ten illallah yahu zam zam zam rahmetli özal devrine döndü

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

evlenmek daha hesaplı geliyor. hem mesajda ne görüntü var karşı tarafın ne birşey. ama evlendikten sonra hem görüntü hem ses var..:)

- - - Eklendi - - -

Artık bıktım bu devlet ten illallah yahu zam zam zam rahmetli özal devrine döndü

hakkımi helal etmiyorum bu devlet e

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar vodafone zamyapıyo devlet degıl ben haberde gordum smszam yok dedıler

- - - Eklendi - - -

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

Olsun olsun evlilik iyidir sonuçta bigün evlenip o masrafı illaki yapacaksn o yüzden şimdi evlen ki sms parası verme bari :hmmm :ehe

bak bu mantıklı ha.:)

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar vodafone zamyapıyo devlet degıl ben haberde gordum smszam yok dedıler

- - - Eklendi - - -

e peki bize neden o mesaji gönderdiler ? resim e bakma zaten şimdi yok 12 nisan da başlayacak zam

phasan

phasan

Üye
bak bu mantıklı ha.:)

- - - Eklendi - - -

e peki bize neden o mesaji gönderdiler ? resim e bakma zaten şimdi yok 12 nisan da başlayacak zam

Vodafone kendı alacak paraları zadece devlet konusmaya zam yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt