Ptt Kargodan Arandım?

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
Ptt Kargodan Arandım?
Merhabalar daha yeni 0554994754* nolu hattan Ptt Kargo çalışanı adına bir bayan tarafından arandım. Kadın 49.90 tl karşı ödemeli bir kargonuz var MarmaraBirlik adına dedi ben anlamadım o nedir dedim? kadın anlamadım ayağına yattı , ben de siz bana 49.90 tllik karşı ödemeli kargonuz var marmarabirlik adında demediniz mi dedim o da Kuran-ı Kerim dedi ne alakası var MarmaraBirlikle dedim bilmem dedi kargonuz yolda iyi günler dedi kapattı. Neyse şimdi bu bayan kargodan falan aramıyor aklınca beni kandıracak adresime Kuran-ı Kerim yollayacaklar adresi falan verdi kargonuz yolda dedi adresimi tam verdi, benim adresimi nerden buluyor? Şimdi bana bir şey gelse almasam cezai bir durum alır mıyım ?kapıda ödemeli beni kandıracak bunlar. O numara da kargo firmasının değil. Ne yapmam gerekiyor Yardımcı olur musunuz? bunlar galiba namazvekuran adlı sitedenin çakalları?

Edit = Hem Benim Kargom Olsa Her Kargosu Olanı Neden Bilgilendirsenler ki Değil mi?

iPandemonium

iPandemonium

Üye
O işte bi üçkağıtlık var ,kolay kolay ptt kargodan aramazlar ,ayrıca istemediğin bi ürün için zorlayamazlar ,kargo gelince teslim alma sakın ,hiçbirşeyede imzada atma ,kargoyu elbet yollayan geri teslim alır ,galiba birisi sizin bilgilerinizle kargo istemiş ,ama sana tavsiyem sakın teslim alma

yusufucan

yusufucan

Üye
cezai durum falan olmaz ne cezai durumu bilmediğin şey haberin yok boşver güvenme kimseye...

Samet.25

Sana ceza veremez kimse sen sadece ne gelirse gelsin alma marmara birlik bildigim kadariyla gida sektoru ayrica ptt kargo seni para icin asla aramaz cunku ptt nin kazanci 7 tl civari bisey seni. Kapida verdigin.para gonderenin hesabina ptt tarafindan yatirilmaktadir kisaca Kanma ya dolandiricilik icin yada arkadsslarin kandirmis

restmod

restmod

Üye
Sakin ha sakin dolandiricilarin yeni oyunu arayip kargonuz var diyorlar size bos paket geliyor 50-100 lira para aliyorlar sakin kanma hatta o numarayi falan sikayet et

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
O işte bi üçkağıtlık var ,kolay kolay ptt kargodan aramazlar ,ayrıca istemediğin bi ürün için zorlayamazlar ,kargo gelince teslim alma sakın ,hiçbirşeyede imzada atma ,kargoyu elbet yollayan geri teslim alır ,galiba birisi sizin bilgilerinizle kargo istemiş ,ama sana tavsiyem sakın teslim alma

geçen gün de aradılar neymiş kuran-ı kerim hediyemlz var diye ben onay vermedim 5 tane Kuran-ı Kerim 49 lira diye istemedim kesin oradan yaptılar . Arayanın numarası var arayıp ağzıma geleni saysam nasıl olur herif din kitabı için bana abi çekiyor abi abi abi başımıza dert.

- - - Eklendi - - -

cezai durum falan olmaz ne cezai durumu bilmediğin şey haberin yok boşver güvenme kimseye...

eyvallah.

- - - Eklendi - - -

Sana ceza veremez kimse sen sadece ne gelirse gelsin alma marmara birlik bildigim kadariyla gida sektoru ayrica ptt kargo seni para icin asla aramaz cunku ptt nin kazanci 7 tl civari bisey seni. Kapida verdigin.para gonderenin hesabina ptt tarafindan yatirilmaktadir kisaca Kanma ya dolandiricilik icin yada arkadsslarin kandirmis

doğrudur ben de ne alakası var dedim kapattı suratıma ne olduğu belli .arayıp Kuran-ı Kerim satmaya çlışan sahtekarı gönderme bir şey almayacağım desem mi yoksa gelsin geri dönsün mü her ne ise?

- - - Eklendi - - -

Sakin ha sakin dolandiricilarin yeni oyunu arayip kargonuz var diyorlar size bos paket geliyor 50-100 lira para aliyorlar sakin kanma hatta o numarayi falan sikayet et

nasıl şikayet ediyoruz hem Kuran- Kerim satan kişinin numarası hem de Ptt Kargo yu kullanan bir numara var?

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Seni arayan kargo görevlisi değildi ,büyük ihtimalle benim tahminime göre ,o işi yapan üçkağıtçıların iletişim için kullandıkları bi bayan ,kargoyu almadıgın sürece birşey olmaz gelir gelir gider kargolar ,şikayetle ugraşsanda çekilmez ,benden tavsiye hiç alma kargoyu

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
yok almam kargoyu istemediğim bir şey kabul etmem. herkese teşekkür ederim. kadın aradığında hem merhaba ben xxx 'den Selda sizi şu için rahatsız ettim der bu direk konuya girdi bunların hepsi sahtekar.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
yok almam kargoyu istemediğim bir şey kabul etmem. herkese teşekkür ederim. kadın aradığında hem merhaba ben xxx 'den Selda sizi şu için rahatsız ettim der bu direk konuya girdi bunların hepsi sahtekar.
PTT Kargo Görevlisi olacak ,Bayan Olacak ,İsmide Selda olacak , yok daha neler üçkağıtçılar baya geliştirmişler sistemi :d:

- - - Eklendi - - -

PTT Kargo Görevlisi olacak ,Bayan Olacak ,İsmide Selda olacak , yok daha neler üçkağıtçılar baya geliştirmişler sistemi :d:

Deseydin ya ,kargoyu teslim alırım bi şartla ,sen bize gel deseydin :ehe

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Deseydin ya ,kargoyu teslim alırım bi şartla ,sen bize gel deseydin :ehe

ağzımı bozmaya fırmat kalmadan kapattı telefonu :) kargo parasını da ödesinler geri dönsün .

iPandemonium

iPandemonium

Üye
ağzımı bozmaya fırmat kalmadan kapattı telefonu :) kargo parasını da ödesinler geri dönsün .
Kargo gelmeyecekki ,hiçbir kargo çalışanı özel şahsi numarasından arayamaz,seni işletmişler galiba ,veya üçkağıtçıların diğer yöntemi bu ,0554994754 Selda adında kargoda çalışanmı olur bide bu numaradan arıyacak ,Neyse akşama ben arayimde bunu ,Selda'nın kendiside gelirse 1 paket alayim bende :ehe

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
marmarabirlik gemlik/bursa da bulunan ünlü bir zeytin firması buralarda bir yakının filan mı var acaba ?

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi

Kargo gelmeyecekki ,hiçbir kargo çalışanı özel şahsi numarasından arayamaz,seni işletmişler galiba ,veya üçkağıtçıların diğer yöntemi bu ,0554994754 Selda adında kargoda çalışanmı olur bide bu numaradan arıyacak ,Neyse akşama ben arayimde bunu ,Selda'nın kendiside gelirse 1 paket alayim bende :ehe

gelirse tabii gelmezse de kendileri zarardan kurtulur. hadi bakalım.

- - - Eklendi - - -

marmarabirlik gemlik/bursa da bulunan ünlü bir zeytin firması buralarda bir yakının filan mı var acaba ?

yoo ben doğma büyüme Antalyalıyım 3yıl eğitimim için Isparta da bulundum sadece o Bursayı bilmem hocam.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Zeytin satan böyle kitap satıyorsa,kitap satanda zeytin satarsa ,aboww bu iş çıkmaza gidiyor ,ortada koskoca yalan var:ehe

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
Zeytin satan böyle kitap satıyorsa,kitap satanda zeytin satarsa ,aboww bu iş çıkmaza gidiyor ,ortada koskoca yalan var:ehe

saçmaladı lşte kadında zaten ama bozmadım kendini akıllı sandı beni sala k ama asıl akılsız onlar,

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
Kargo Geldi Gönderen Firma Marmara Birlik Plaza A.Ş şirketi Kabul Etmedim. 49.00tl. paketin Üzerinde Dikkat Kuran-ı Kerim yazmışlar. Bir de Iade Ettiğime Dair Imza Attım Yanlış Bir şey Yok değil mi ? Bir Kutuya Bir de Evrağın Yanında Yazan Kabul Etmedi Yerine Imza Attım Bir Sakıncası Olmaz Değil mi ?

Samet.25

Kargo Geldi Gönderen Firma Marmara Birlik Plaza A.Ş şirketi Kabul Etmedim. 49.00tl. paketin Üzerinde Dikkat Kuran-ı Kerim yazmışlar. Bir de Iade Ettiğime Dair Imza Attım Yanlış Bir şey Yok değil mi ? Bir Kutuya Bir de Evrağın Yanında Yazan Kabul Etmedi Yerine Imza Attım Bir Sakıncası Olmaz Değil mi ?

İmza keske atmasaydin gelen admi kovsaydin ben istemedim diye ama insallah bisy olmaz

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi

İmza keske atmasaydin gelen admi kovsaydin ben istemedim diye ama insallah bisy olmaz

adam bizim mahalleden Ptt de çalışıyor nasıl kovayım ayıp olurdu.kabul etmediğime dair imza almak zorundaymış, yoksa atmazdım.

blacktalon

blacktalon

Üye
bırak bu isleri diyeceksin ptt seni özel cepten arar mı hic hatta arar mı demek lazım aramaz ki ürüne bakin marmara birlik ve kuran-i kerim :) marmara birlik kimligi caktirmadan bi firmayi karalamak icin kuran ise dini duygularla oynayip kandirmak icin boyleleri turedi simdi de birisini bulsam dovecem az kaldı beni kandirdiklarindan degil ( :) ) ama heryerde turediler arkadas nedir bu degil mi babama da akbanktan kredi karti gelmisti postayla talepsiz :) zarfi acsan ustune kalacak herkes uckagatci olmus ulkede bu ulke bu hizla uzaya cikar ama birilerini dolandirmaya toplum bozulmus

comando_legend

comando_legend

Üye
Dolandırıcılığın everestine çıkmışlar